G-DRAGON

15. září 2009 v 15:27 | Pitrísek a Denný |  bigbang-info
Povolání: rapper,zpěvák
Věk: 20
Datum narození: 18.08.1988 (magické číslo)
Znamení: Lev
Člen skupiny: Big Bang

G-Dragon ( další moje lásenka,pekelně mě dostávaj ty jeho oblečky on má nna sobě věci který vypadj hrozně ae on je vždy s něčím zkombinuje a je boží.njn proto je asi modní ikona, a také vždy překvapuje účesy)
Kwon Ji Yong je vůdcem skupiny BIG BANG. Je považován za vysoce úspěšného zpěváka - skladatele v hudebním odvětví a nejen považován.

Od debutu BIG BANG vyhrál cenu "Songwriter Award" (Cenu skladatele) v roce 2007 na Mnet KM Music Festival. Díky tomu, že G-Dragon skládá pro skupinu písně, se BIG BANG stali, dá se říct, speciální skupinou.

Jsou jednou z mála skupin, kde písně pro ně skládá jeden ze členů nebo skupina sama.

G-Dragon začal takto působit už od svého dětství. Narozen pro zpěv, tanec a vystupování. Debutoval v populární dětské show "Bbo Bbo Bbo" a když mu bylo sedm, stal se členem little Roora. G-Dragon byl trénován YG Entertainment od svých dvanácti let ještě s Tae Yangem (dalším členem BIG BANG). Během jejich trénovaní byli známí jako GDYB a začali spolupracovat s dalšími umělci z YG Family jako hip-hop skupina Jinusean.

Skupina BIG BANG se velmi moderně obléká a je považována za jednu z nejmoderněji oblečených skupin. G-Dragon má prý velmi dobrý smysl pro módu, projevuje velkou náklonnost k trendům, barvičkám a určitě si nenechává mluvit do toho, co si má obléct. Prý i v normálním životě velmi září všelijakými barvami a módními trendy.

Kromě aktivit ve skupině, má jako každý člen, své osobní (sólové) aktivity. 30.června 2008 vydal svůj debutový digitální singl. Ovšem úplná novinka je, že má v dubnu roku 2009 vydat sólové mini-album.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama