SEUNG RI

15. září 2009 v 15:31 | Pitrísek a Denný |  bigbang-info

Seung Ri ( tenhle je roztomilej)Povolání: zpěvák
Věk: 18
Datum narození: 12. 12. 1990
Znamení: Střelec aktuální horoskop »
Člen skupiny: Big Bang

Životopis

Lee Seung Hyun je "Little Brother" BIG BANG. Jeho umělecké jméno, když BIG BANG debutovali, bylo "V", což bylo odvozeno od slova 'Victory'. YG zaměstanci mu říkají "Mak-nae", což znamená "nejmladší" nebo "dítě rodiny".

Seung Ri je velmi dobrý v tanci a sestavování choreografií. Některé choreografie, které BIG BANG používají jsou právě od něj. Je hodně plachý a hodně věcí si nechává jen pro sebe. Je, ale hodně silný, na to, že je nejmladší.

Předtím, než se stal členem BIG BANG, byl člen II Hwa - taneční skupina Gwangju. Byl také na "Battle Shinhwa", to je show, kde se hledal druhý Shinhwa, ale Seung Ri byl ve třináctém dílu vyloučen. I když byl velmi dobrý tanečník, jeho pěvecké předpoklady prý nebyly dost dobré. Ovšem manažer YG si jeho talentu všiml a pozval ho, aby trénoval v YG Family.

Seung Ri je prvním členem BIG BANG, který vystupoval v muzikálu. Debutoval s muzikálem "Sonagi" v dubnu-květnu 2008.

Také ukázal zájem o herectví. Byl tedy druhým členem skupiny, který si někde zahrál, hned po T.O.Povi. Jeho první roli hrál v červenci 2008 ve filmu "Why Did You Come to Our House?". Hrál tu po boku s Kang Hye Jung. Film byl vydán na konci roku 2008.

Tento rok, tedy rok 2009, Seung Ri začal sólo debutem s písní "Strong Baby". Tento song se objevil na albu BIG BANG "Remember".

1.ledna 2009 YG vydali vodeoklip k této písni, kde se nám na začátku a v průběhu ukáže i G-Dragon.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sipulka | Web | 17. dubna 2010 v 14:04 | Reagovat

můj slaďoušek malej roztomilej :D <3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama