Župan

27. září 2009 v 22:37 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Hoyky lidičky pet se vrací XD.
Dnešní den byl celkem oki.Mamča se ségrou jely za kamarádkou do chaba(tam se dřív bydlela úpe totál krásné místo a hlavně fajn lidičky)
No a mezitím co byly pryč jsem si psala úkol z čj charakteristiku pokud byste chtěli zveřejním.
Vrátily se ve čtvrt na 7 a v půl jsme odjížděly za tetou a sní jsme si to razily na sportovní tance.(já pochopitelné v jeansech a triku s potiskem)První dvě hodiny totál propadák já měla co dělat abych neusla a tety syn tak už dobrou půlhodku podřimoval XD. Ae pak se to stalo.Na řadu přišly latinsko-americké tance lidičky to byla nádhera.Taková energie a život v tanci jsem ještě nikdy neviděla.Bylo to úpe totál cute a kord jeden tanečník ten dělal pořád legrační pozy až někdy úpe sexy cute , tančil nádherně ae se svojí partnerkou byli 2 .a první místo vyhrál pár který podle mne netančil mě to připadalo jako namlouvání,víte jako erotický tanec srry ae vážně kdyby mohly vrhly by se na sebe ta ženská se po tom chlapovy furt sápala no prostě hnus.V 7 jsme přišly a v 10 jsme odcházely ae nejlepší byl ten konec to vyhlašování a ty ceny.Zkuste si tipnout co dostaly.
A NEJHORŠÍ TAKÉ BYL RAKUŠAN TEN KUDY PROŠEL TAK DO KAŽDÉHO STRČIL TEN KLUK CO SEDĚL PŘE DEMNOU TAK TEN MÁLEM SPADNUL ZE ŽIDLE A TEN DEBIL HO ETĚ SEŘVE AT ČUMÍ! no VRCHOL NAMYŠLENOSTI TOHLE TO.

Denný → OMG tak to si měla pecka den!!!! Bych asi byla furt zažrana do tancování bo bych tvrdě spala.... Toho Rakušaka bych asi osobně zabyla ehm.... Mno já jsem dnešek stravila na kole... NJN 31 km je 31 km.... takže spim už u ted a nezvladlo by mě probrat snad nic - přece jen něco BigBang!!!!!!
pitrísek-to by mne taky probralo tam hrál jen klasiku no brr to byla hudba ae u latinsko-amer. to bylo hezké sem měla chutr vstát a jít tančit s nimi XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama