taťka haldí

5. října 2009 v 20:50 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Zdaréc lidičky úpe happy a debilní den v jednom.
Dneska sem řvala jak malá protože mi nešla do hlavy občanka debilní práva k čemu mi to je? náká moc zákonodarná ,práva veřejná a soukormá k čemu mi to je co pak ze mě bude právník? NE nebude.ae co sem si zařvala.Abyste to pochopily jak jsem psala jsem v pekelným stresu ve škole ne ae doma jo kdo neví o co gou takk si přečtěte článek proč poslouchám BB
No a ted k nadpisu tatka haldí.
Před chvilkou jsem šla do obýváku si pro pár věcí a ona dává s.u.p ( superstar) já na ní nekoukám ae líbí se mi tam jeden marek lacko myslim že se tak jmenuje je to poloviční asiat a já mu hrozně fandim ikdyž jsem ho etě ani jednou neslyšela zpívat XD. tohle není tak důležité vrat me se k tématu jak sem říkala šla jsem do obýváku a NAJEDNOU tatka řekne ten tvůj ASIAT POSTOUPIL já úpe čuměla tatka řek asiat né větnamec nebo tak ae asiat.Je vidět že není tak blbey ako naše úča na zemák kterou máme i na nj,z,ov,rv,nem( německá konverzace), aj a etě myslim že něco no prostě dneska sme jí měly na zemák a ona se ptala kdo žije u nás v čr a denný řekla asiati a ta kráva jí opravila na větnamce taková urážka já seděla v první lavici takže jen kousek od toho abych po ní neflákla z penálem. No aspon že je tatka chytřejší než ona sice si mne nevšímá ae co hlavní je že zná ASIATI to je nejdůležitější takk pp lidičky.

tak z tohodle nemůžu kord u GDho nebo jak se T.O.P zasek nevěděl která bije XD

denný → jo tak jestli ještě něco placne takovího ta uča tak do ní naliju tatuv užasný čaj (chapejte chutna jako zvratky, že Pitris??) ae jako maš pecka otce a ten oba ty picty no plostě bomba!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 little HORALKA | Web | 5. října 2009 v 20:55 | Reagovat

kdyžtak my chemical romance pls
a copak chceš ty? Big band?
jinak ta naimka je bestovní :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama