Leden 2010

Osmáci na cestách

29. ledna 2010 v 20:55 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Hola lidi!!!
Tak co vysvědčení? Taky hrůza? Mno u mě to aj i šlo... Jedna trojka, pět dvojek a zbytek jedničky. Mno myslela jsem si že trojku dostanu s fyziky. Ale jelikož jsem napsala písemku s polovodičů na jedničku (Se asi učitel splet...), tak mam dvojku.. mno ta trojka je z dějepisu. Njn... Spanek při těchto hodinách se nevyplací :D. Kousek pod tim se nachazelo trojmístní číslo u zameškaných hodin - 168 - tak tohle byla síla i na mě xP. No jakoby nebylo málo, že sme včera byli všichni naplí, co dostaneme, tak sme museli stravit ještě DVĚ hodiny fyziky! Jednou místo chemie - učitel/ředitel jel na lyžák a kvůli tomu sme měli celej tejden jen fyziku. Tu druhou nhodinu fyziky jsme měli místo češtiny - učitelka spadla a potrhala si vazy v noze. Mno první hodinu sme dělali laborku na zapojovaní obvodů a vypočítaní jednoho dílku na voltmetru a tak... Teda kdybych nebyla ve skupině s Pitris a ještě par lidičkama, tak jsem nahrana :D:D.. druhou hodinu učitel skoušel ze zdrojů světla, prostředí světla, šíření světla, polostínu a stínu. Na štěstí mě nevyskoušel.

Končili jsme v půl jedný ale ja a Lusi sme se domů dostali až v po jedné hodiny, ikdyž školu mam já jen deset minut chůze. Jelikož chodim na chovatelský kroužek, tak si můžeme nosit zvířectvo domů. Mno na chovateláku se nachazí osmáci, laboratorní myši, ryby, pakobylky, želvy a kralík. Má maločkost si oblíbila ty osmáky - Ferda a Ferda. A tak jsem se domluvila s pamí učitelkou a hochy si pučila na prazdniny domů. No mama si poprví myslela že chci domů přitahnou žáky s osmičky :D.. No když zjistila že se jedná o hlodavce, tak se chtěla spakovat k babičce. Nakonec jí to ale přešlo :D...

Nu a tak se pro nás táta stavil v jednu hodinu. Vzal sebou i Lusi s laboratorníma myšičkama - flíček a červenoočka. Ty si Lusi přesunula do svýho akvarka v kterým mají i domeček. Červenoočka lezla do baračku normalně ale flíček se podhrabaval. Dneska prej mají domeček celý zahrabaný.

Osmáci Zůstali ve své kleci. Doma sem si je umístila v pokoji na psací stůl. Po umístění pískali na každýho, kdo se v jejich blízkosti objevil. Teď, ale už sou zvyklí a berou pamlsky od každyho teda až na mího bratra mno... Dokonce i Besinka je snaší. Sice je furt hlída, ale myslela jsem si, že to bude vypadat hůř.

Dneska se i máma překoala, která zděšeně vyběhla z mího pokoje, když se s nima poprvé viděla - pohladila si jednoho z nich (ale to už nemluvim, že hned zděšeně vypískla a utekla o par kroků dal ode mě)..

Kluci jsou celou dobu hodní až na dnešní ráno, kdy v šest jeden začal hlodat jednu papírovou rouru a ten druhej okusoval pletivo na kleci. Ještě k tomu jsem měla v pokoji Besinku, která nejdřív vrčela - asi si myslela, že k nám jdou nějací lupiči. Nakonec na ně začala štěkat jak střelená. Nakonec se hoši utišili a Besinka se zavrtala ke ěm pod peřinu, odkud se o chvíli později rozeznělo míromilovný chrápání. A ja konec konců usla taky.

Teď jeden okousáva klacek a druhý přesouvá ty papírový roury. Nu, a Besinka panáčkuje na mí posteli a hlídá je....
Králík Bady
Želva Bláža, zbylí dvě mi utekli :(
První Ferda
A druhý Ferda
Ps: Taky u vás tak šíleně sněží??? Fotky jsou ted aktualní z naší ulice :D

Jak denný viděla poprvé v životě písemku s fyziky

27. ledna 2010 v 21:12 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Zdarec lidičky,
no jak ta koukám tak se z blogu o bigbang stane jen blog a našich žvástech :D ae nebojte brzy něco přidám ae nebude to jen z BB.
Takže abychom se dostalu k tomu proč tento název článku no jednoduše.
Denný byla marod což asi všichni víte a my když etě marodila psali písemku s fyziky z polovodičů.
Denný přišla do kšoly asi týden po písemce a učitel (Sochor) jí slíbil že bude psát taky z polovodičů a tak at se připraví.No a já netěla aby dostala špatnou známku sem jí půjčila mou písemku ( ze které sem měla za 2 ) aby se jí naučila ae likož to bylo na A a B tak sem si pučila etě psíemku od terčíka ta měla Áčko ( a taky 2 a t oneseděla semnou!) No prostě a tu jsme dala dennýskovi at se ot naučí.Pak nastal den P,F (den písemky z fyziky) denný dostala papír se zadáním a byla B ( já taky) no a psala.Když sme měli další hodinu fyziky tak se učitel ptal estli to bylo poprvé co viděla tu psíemku a denný samožřejmě kývla že jo. a já v duchu ( to určitě, ted kecá ) a on vážně? a dennýsek jo jen jsem věděla že bude z polovodičů a já málem pod lavicí a terčík taky chtěli sme se msát a nemoly sme netěli sme jí prozradit tO máš ae hodné kámoše vid denný?
Aco písemka co vůbec z ní máš?

Že by?

26. ledna 2010 v 17:38 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Hola lidi!!!!
Konečně mi funguje blog.cz... omluvuje se hlavně SBnkám, ale mě vůbec nešel blog.cz, takže ani vaše bločky.... Tak já mizim vás oběhnout :) dokud to jde :)
ppp denný

21.1

25. ledna 2010 v 14:45 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Takže další výlet se uskutečnil 21.1 do gymplu v krupce.Jelikož ve čtvrtek byla odpoledka tak jsem si nechaly napsat omluvenku a abychom stihly bus.Po škole jsem šli k denný pro věci,do pekárny a nrknout na pohádky No a pak jsme se vydali k lusi po cestě nám drkotali zuby = velká zima. Nu a tak sme poprosily lusi o rukavičky a ona nám pučila ( bez prstáky ) Tk sme jeli autobusem do přestanvoa s tím že pak pojedeme do krupky jenže ejhle autobus nám ujel před nosem tak sme se vydali na cestu pěšky.Hodinová cesta v zimě ae co ušly sme to.Nakonec sme našli i tu školu vzhledově byla fuj ae zevnitř? no krása prostě uchvatné a dokonce sem se dověděla že mi tam chodí i sestřenka takže dobrý. Když bude pc spolupracovat tak sem dám i fotky.A cesta zpátky? tu napíše denný

19.1

25. ledna 2010 v 14:19 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Ahoyky lidičky,
moc nás mrzí že sme poslední dobou nepřidali žádný článek ae učitelé nehledě na to že už máme uzavřené známky tak zase začínají zkoušet a píšeme písemky minulý týden jsme psali 2-3 písemky denně plus zkoušení To je abyste si nemysleli že jsme se flákaly. T o ani nápad.jak jsem pomáhala opravovat potrubí

15. ledna 2010 v 18:14 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Avojec lidové!
juj tak v pondělí už můžu do školy!!!!!! jupííííí!!!! Mno z testů mi zjistili v moči bílkoviny... Mno prej musim ještě na test příští patek... Mno pecka! Ty ve... A víte co mi s prominutím ta pizda doktorka řekla??? Že prej si nemam všímat teploty, která večer je skoro 38°C Haldařka ne????
Mno zase vám napíšu jednu mojí příhodu která se stala včera.....
PEREX↓↓↓↓

Bububu Denný aneb kam mizí ten tvrdý chleba???

14. ledna 2010 v 18:47 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
ahojky lidi...
Tak to vypada, že mi začína hrabat čím dál víc... Nu zejtra se konečně dozvím co že mi to vlastně je... Ale teď už k článku. Tohle vám prostě sem musim napsat, ať se taky pobavíte nad mojí debilitou.....

PEREX↓↓

obchodní akademie- Střekov

13. ledna 2010 v 21:34 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Zdarec lidičky XD
dneska jsme byli s holkama domluvené na ot mže se půjdemem mrknout na obchodk uan střekov jelikož má den otevřených dveří ae abychom mohli jet tak jsme etě museli přečkat školu no dobrý celkem první a třetí hodinu sem psala z matiky a češtinu opáčko jelikož jsem chyběla ae neva odpadlo to za 3 z matiky a to jsme měla lepší známku než ti co tam byli pořád XD ae inak dobrý po cestě ze školy jsme šli etě s luckou dom ta si odnesla tašku pak do pekárnu pro něco k papů a k terčíkovi a dennýskovi omrknout jí naší starou babičku a pak alou na zastávku.

Do ústí jsme přijeli ve 3 a škola byla otevřená až od 4 tak sme šli se zahřát na nádraží a pak pěšky až na střekov ( to jek osuek jen přejdete most a ste tam) XD a hledali nějaké místo kde by bylo teplo a našli. KRÁM. no my vybírali al usi platila XD chudinka XD ae nic z toho sme ani nesnědli XD tak apson máme na zítra pokud to nezbaští XD no a pak sme sek oukali po krásách města aa shodli jsme se na ot mže tam žádné nejsou.Tak jsme to vzdali a šli před školu kde jsme čekali 15 min a pak naás pustili dovnitř.Kde nám dlai takový letáčky a propisku s logem školy byli jsme nasměřováni do ampuly ( ne jen my ae i ostattní co se šli podívat) kde nás přivítala ředitelka a zástupce ( od pohledu nepříjemní) kde nám 20 minut vyprávěli něco o škole já z otoho jen pochopila že nejsou žádné žákovské ae všechno se píše do počítače takže mi t opřišlo jako vězení a holkán taky :-) ( kdo nechápe nevadí má smůlu že tam nebyl)
a pak nám dlai "rozchod" mohli jsme jít kam sme těli do jakékoliv třídy nejdřív sme nevěděli kudykam ae vzali sme to po schodech vzhůru kde byla ČJ ( moc sympatická učitelka) já si psalal an ten letáček co nám dali v ampule kde se mi líbí a ČJ dostala + pak následovala učebna PC kde byl fakticky sympatický učitel ( úpe v poho a to si ze mě etě dělal prču) XD tak dostal + pak sme byli na Espanol ( tay dobrá učitelka z Columbie lusi sice nerozumněla ae neva já a terčík jo XD a vím jak se řekne sprcha ducha ( duča) XD takže měla + ae pak sme šli na NJ ta učitelka si nás vůbec nevšímala takže - a AJ ten učitel pořád kecal a kecal a my couvali ze třídy a couvaly takže - a pak TV XD ten neměl chybu nejlepší byly sprchy a šatny- a to jsou dámské záchody? a on- společné a já- tak já je vyzkoušim- a on- tak to nebudu rušit- hey lidi takle to nezní vůbec vtipně já vím ae kdybyste tam byli a viděli ty obličeje co sme po sobě házely a jakmile sem řekla že je vyzkoušim tak lusi vyprskla čokoládu na dlažbu takže TV + :-)
XD ty se málem strhali smíchy no ap ka sme etě hledali východ XD a našli a tka sme šli na autobus kde jsme zjistili že jsme ho minuly o 5 minut XD no neva tka si šla lusi koupit gyros ae nebyl tak si vybralal hambáče a já zatím koukalla na tohoo prodavače v bílé kšiltovce ( asko) XD takže spokojená a pak na lusi - jede nám ot za 8 minut a ona- co? že nám to jede za 8 minut jak ot sníš?- nwm - dej to sem- chnapla jsme po něm a lša za tím askem estli by mi zabalil toho hamburgra on se usmál a řekl žej oa at chvilku pokčám no já úpe happy vrátil zabalený a obdařil hezkým úsměvem úpe happy XD a lusi -díky- a já- ae to nebylo pro tebe to bylo pro mě XD a ona - ? no těla sem vidět kšiltovku XD ( asko) a obě holky XD no a pak sme jeli busem a zjistily že mě nejede do chlumce tak jsme si od lusi zavolalla a tatka mě vyzved v chaba a pak jsme se jen učila chemii a přírodák XD

Zlá čtečka

11. ledna 2010 v 18:46 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Ajooooooj!
Huh... zase po stoleletech se ozývam :)... mno co dodat, jsem stale nemocna. Nu doktorku konečně napadlo mě pořádně vyšetřit.. Taaakže du ve středu an vítery krku a sedimentaci.. To se mam na co těšit :(... Pitris mě dneska byla navštívit sd kamaradkou o hodině volna :D:D.. Ehm... bude asi tim že šly cvičit do haly ktera se nachazí skoro naproti mimu baraku :D-... Jo a mimochode Pitris? Fachčí ti ten Death note?? no niiiic tak ja padim zase marodit jooo?

P.S.: sem chtěla bejt hodna Denný a ukazat vám co mi dala pod stromeček pěknýho Pitris,ale mě nechce pamětovku načíst čtečka karet :(... ZLÁ ČTEČKA, ZLÁÁÁÁ!!!!!!!!!

P.S.2: to je dobry.... Travim moc času v blízkosti svýho otce... Možna někdy přejde :D:D

dnešní den

7. ledna 2010 v 20:49 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Ahoyky lidičky tak dnes jsem byla na kontrole v nemocni už po třetí asi mě mají rádi. Čekaly sme v čekárně asi 10 minut dokud nepřišla sestřička an eposlala nás na rentgen přišli jsme k té recepci jak dávají ty lístečky s čísly a šli jsme.Jen co jsme došli do msít kde se rentgen nachází už blikslo moje číslo 7.( minule jsme ho taky měla). Tak jsme vešla do vnitř a svlékla si celý vršek. jo celý vršek od mikiny po podprsenku. Doufala jsem že budu mít otho co posledně ten byl milý a sympatický.Ozvalo se klapnutí a dveře se otevřely a v nich stál on. - slečna kreuzigová? už to tak bude nějaké obtíže že jste tu zas? ne jen kontrola ZASE dobře takže jako předtím ruce podél těla bradu vzhůru a de se na to během 20 sekund to bylo hotové a šla pryč.Pak jsem šla s tatkou do nějaké budovy kam chodí a pak zas do čekárny čekát na výsledky.Čekaly jsme 30 minut možná i déle ae nakonec jsme se dočkaly běžná ronta otázek co,jak, atd. Nakonec byl tatka tak milý a zeptal se estli můžu do školy a já mám takové štěstí že můžu sem úpe nadšená ( ironie) a pak z té doktorky vypadlo žem i budou brát krev.Zase už po 3 ae tentokrát mi bralal jen jednu ampulu ikdyž nějakou tu minutu sestřičku nemohla najít žílu.Ae našla. No pak se jelo mrknout na nábytek a pro máju do školky a alou domů. K večeru jsme šla pak s bárou ven ( to je pes) a z procházky kolem baráku do sklepa omrknout estli tam je takový ten talíř na kterém se jezdí a on tam? nebyl tak sme šli nazpět když v tom nějaký chlápek otevřel dveře a bára vyběhla ven za psem a já za ní naštěstí to byl soused. ( ne vašek denný) a tka jsme šli sním. Povídali sme si a on se ptal- kdo chodí ráno s bárou? -tatka a pak jede odvést ségru do školky a jede rovnou do práce- a ty nikam nepospícháš?-ne mám volno-máte v práci volno?- já chodím etě do školy na základku - jé promin já si tě splet l s mamčou vypadáte stejně máte stejně dlouhý vlasy ste i stejně malé a máte i stejný hlas - to nevadí a pak jsme si povídali o psech atd. prostě dobrý takže to ani nebylo špatné že bára prchla :-)

STAR KING

6. ledna 2010 v 23:09 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Ahoyte lidičky vim že už jsme psala článek ae neva zajímalo by mne estli z vás někdo kouká na STAR KING ? e ot něco jako mr.GS prostě něco jako soutěž talentů. Jsou tam rlzní lidé kteří mají různé schopnosti a dovednsoti lidé různých národností a věkových kategorii od 4-60 ( co sjem zatím postřehla) najdete tam: tanečníky,zpěváky, kouzelníky,artisty a dokonce i mořskéé panny XD a roztomilé děti.

Takže je tam podium na kterém je moderátor ( nemám vůbec šajn jak se jmenuje ae má úža hlas a když se směje a u toho se válí po zemi tak z něj nemůžu) pak tam sou kyblíky ty slouží jako křesla ( no vážně) jsou červené a pochpitleně otočené dnem vzhůru.a na nic sedí zpěváci a zpěvačky ( ae ty kýble jsou super protože nan ičem nedrží jen silou vůle toho kdo na nich sedí tak většinou spadnou a majitelé s nimi) Takže tam najdete např.
červený kyblík na kterém sedí někdo z- SUPER JUNIOR,KARA,BIGBANG,SS501,SNSD,WONDER GIRLS,SHINNE,2PM,2AM, já si nejvíc oblíbila Jo kwona,euen hyuka,selgina,jonga,nichkuna a myslím že se etě někdo se najde no prostě i tihle lidičky se zapojují a je ot kvása já se směju a když tancuje Jo kwon já nemůžu on je prostě boží ae znám i lepší " ....." no a pak tam je i normální publikum

"porota" (zpěváci/čky) pak vyberou kdo se jim nejlíp líbil a ten dostane nějaký šek ae není to jen o kráse a tak posledně vyhrála nějaká paní no spíše babička které bylo 80 a zvládla 100 sedolehů asi něco kolem 5 minut a etě is u toho zpívala ona udělla 100 sedolehů za 5 min a euen něudělal ani 15 XD jsou tami věci u kterých se budete i čevenat a že je opravdu nao cse dívat?

jeden díl se skládá ze 7 až 8 částí z niž každý má minimálně 10minut poslední něcok olem 6-7
takže vřele doporučuji já se vždy nasměju
Takže koukejte. já jsme momentálně u dílu 142 a chystám se na 143 jo a etě jedna prosba neznáte nějaké super anime? ae aby to bylo vtipné akční a romantické :-) prosííím

jak udělat dojem

6. ledna 2010 v 22:43 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Hoyky lidičky táááááák mám pro váz menší zprávičku já i denný jsme obě marod já mám zápalek plicínek a ona virózinku takže se asi jen tak nepotkáme což je špatné protože mi ce půjčit death note2 já ji sice už viděla a i 3 ae ted to bude ve větším rozšení XD zítra jdu ZASE do nemocnice,ZASE na rentgen,ZASE mi budou brát krev a ZASE tam skejsnu minimálně 6 hodin jako posledně XD takže dost dobré inak dneska jsme potkala souseda ( denný ví o koho jde) já ho vždycky potkám kdyžv vypadám jak .......
takže denný pokud ho ceš potkat obleč si-
  1. tepláky
  2. triko atd.
  3. bundu která nebude ladit s tepláky
  4. nenamaluj se ( pouze lesk se toleruje)
  5. a stáhni si vlasy do culíku nebo je nech je rozpuštěné to je jedno

Pokaždý když mám tohle tka ho potkám XD no nenaštve to? když se hezky oblknu tak že se mi to líbí nikoho nepotkám a když tohle tak ............ jak já bych za to vraždila .

Pitris, já taky marodim :D

6. ledna 2010 v 19:18 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Awojte!
Motá se mi hlava, lehce nadopovaná tusinem, ale přece sem se tu zvladla ukazat :P... Jak jste pochopili už asi u Tusinu, tak marodim.... Ehm... zase...! NJN... Nu nejdřív jsem to chtěla přechodil, ale když sem si stoupla a moje nožky mě zradili a ja slítla.... Věděla jsem že je to zly... ehm.... a v neděli jsem usla až ve tři ráno. Mno to sem měla v plánu jen chybět v pondělí, ale když mě našel otec v pokoji celou bledou, snažící se zvracet a kašlat, rozhodl, že pujdu k dokrotrce... Ale to bysme s prominutím nemohli mít takovou piču, aby mi dala normalní leky... No chapejte řekla jen, že to jen nějaka viroza a že to do úterka přejde a že mi na kašel stačí tusin... Mhm... úterý minulo, a jestli nejsem až tak mimo tak je středa... Upřímě mi je ještě hůř, s tusinu se mi mota pořádně hlava a připadam si tak trochu sjeta... No nic ja du vyležet tu svojí užasnou virozu...
Zatim pppp Denný
pitris- Hééj děvče naprosto souhlasim to mě řekla taky jak jsme měla monču prej to nic není jen angína,dala mi léky a já z nich dostala vyrážku,zvrrracela krev nemohla mluvit ani jíst a už vůbec pít tak sme jeli do špitálu a tam řekli na infekční že je to mononukleosa já kvůli tý kocábce kreténský málem dostala žloutenku jater!
Denný → vždyt jo... uplna pizda! Mě řekla že mam virozu, pak nevěřila že mi něco je a nakonec mi odebrala krev a zjistila, že mam streptokoka... Krava! Kdybi jí mama neřekla aby mě aspon skusila pořádně prohlídnout a odebrala mi krev tak by mě to mohlo i zníčit ledviny!

Zasněžený Chabařovice 1/2

2. ledna 2010 v 19:05 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Hojkyyy!!!!!!
Taky dneska u vás sněželo? Mno tady v Chaba někdy od půl třetí ranní a etě teď sněží :P... Chtěla bych se s vámi o to podělit, ikdyž to nejspíš ani nikoho nezajíma ale co... No fotila jsem to až kolem třetí nebo čtvrtý, pač se mi dřív nechtělo ven :D.. Takže je to tak trochu už tmavší...


Některý sou lehce mázlí ale to bude tim že sem se lehce klepala :P. Konec keců a dam sem pár fotešek