Duben 2010

27.4-sekretářka? kde pak zmije je to!

29. dubna 2010 v 11:47 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
No a v úterý jsem šla s denný pěšky do krupky vyzvednout si taky rozhudnutí /něco kolem 5km cesta.No a etě sme se stavili v krámě pro nanuka a pití.Mě nanuk vydržel až ke škole a denný sotva 200metrů od krámu  ae co to je jedno.No dojdeme ke škole a já čučim na autobus a denný na mě hele a-esko a-esko a  já ho neviděla a byl prý hezkej! chjo no neva dojdem do školy do vestibulu a ptáme se sekretářky  kdebychom si mohli vyzvednout papíry o přiejtí či ne.tak nás de jedna doprovodit do 2patra a ukazuje nám etě cestu.Takže my plný očekávání dojdeme k ředitelně s pocitem ano či ne.A ptáme se jestli by nám mohli dát papíry o prozhodnutí či ne. Sekretářka se ptá na jméno. já jí ho říkám ona de ke mě a ukazujeme papír se slovy-a kde máte to že si pro rozhodnutí máte přijít? tady je jasně napsáno že vám ho pošleme! tak jí říkám že nám to řekla naše učitelka která je už přes 2 roky výchová poradkyně a tohle má na starost že si proto máme dojít samy a rovnou odevzdat lístek když nás vemzou a že nám to řikal i ředitel toho biskupáku. A ona že ne a at zase odejdeme.Takže my jak debilové sme šli 5km pěšky to by mi nevadilo mě vadil ten přístup tý zmije aspon nemusela být protinvá a křičet na mě.Denn ýssama řikala že to asi dostalal a vybíjí si vztek na naás že sme si jí dovolili obtěžovat .Kráva je to ( denný nn ae sekretářka jo!) úpe zkažený den.

26.4 prší prší jen se leje

29. dubna 2010 v 11:38 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
No a v pondělí sme šli k tý doktorce místo tělocviku terčík byla u ní maximálně 1minutu turčík taky 1minutu a já asi 5 minut pochopitelně  jak jinak vždyckym suím mít něco extra.No a pak sem zjistila že my nejede žádný autobus tak jsme se rozloučili a já šla do přestanova ae etě jsem šla kolem školy a vidim holky venku na hřišti jak cvičí a ono pršelo! nechápu no tak jdu cesta-Přestanov,Strádov,Zalužanská (vyzvednu ségru ae to já už celá promočená díky bohu za spíďu-černobílý svetr který má úpe robustní rukávy) no a Chlumec.Takže my cesta trvala asi hodinu a 20 minut a to etě v děšti.

23.4-lepší načasování už být nemohlo

29. dubna 2010 v 11:34 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
A ted pátek.
To jsem byla domluvená já a terčík že jdemem na pohovor.+ NAŠI RODIČE .My etě byli domluvený že půjdemem ráno k doktorce protože musíme mít povolení na tábor že jmse v pohodě.Tak že se sejdmee v chaba že tam doktorka ordinuje ae tůdle mamča říkala že ne že oneordinuje že ráno je v chlumci tak jsem to etě večer volalal terčíkovi a oan že ne že je v chaba ráno a odpoledne že je v chlumci tak mě mamča ráno v 7 odin vykopla z postele s tím at se du teda podívat od kolika že to tam ta baba je.N oa pochopitelně že tam byla od rána od osmi tak zase volám terčíkovi a ona se mi omluvila že se koukala na rok starej papír takže že se spletla .No neva ae k doktorce sme nešli protože nám je autobus do chaba v půl 9 a ve 12:30 a to by už bylo pozdě.Tak sme se vykašlali na doktorku a jeli do chaba  v autobuse se k nám etě připojila lusi s tím že jede na industrii pro rozhodnutí o přijetí či nepřijetí.Takže sme se s ní v ústí u divadla rozloučili.Ae my sme nešli hned na střekov pro papíry my šli etě do krámu protože někdo řek mí mamče že je venku teplo (ae ono vážně bylo teda aspon mě jo ) no tkaže sme chodily po krámech asi po 5 co jsme  dobře počítala všichni v pohodě terčík která byla ve stresu už náhle nebyla protože krámy to je její jenže já která krámy nemusim sem byla ve stresu.AE  co to neva no ap ak jsme se konečně dobelhali přes most ke škole a celou cestu slyšim jen-já se bojim,co když mě nevezmou? k čemu my bude že mě vezmou když tam nebudeš ty? to stejně propadnu,TAKŽE já co byla v pohodě sem najendou byla ve stresu z toho že ona je ve stresu a přehlučila sem jí písničkou od SHINEE noona is so pretty-replay úpe pža uklidnující písen.No došli jsme ke škole a ono zavřeno (zase) .Koukáme na dveře a tam číšla kdo byl a nebyl přijat a já se tma našla hned v prvním sloupku a tak se ptám tety jaký kod má terčík tak mi ho řekla a já jen hledám a hledám a hledám a hledám terčík zády k nám a zacpaný uši.A já pak mám to  jsi tu přijali tě! a ten blázen začal tancovat  no ae jak se etě dostat do školy tak šla terčík zazvnonit a nic zvonila 2x a nic tak du já ke zvonku (o5) zazvonim a světe div se oni mi otevřou.Stoupáme do 1 patra všichni za mnou a jdeme k sektretářce moc milá paní.Tak nám dává papíry se  slovy že jsme obě přijaté.A etě se nsá ptá co máme za jazyk že budeme psát rozřazovací testy z němčiny ( proč ne třeba z dějepisu matiky fyziky chemie? proč zrovna němčina?!) no nic tak vyplnujeme zápisový lístek a v tom volá tatka mamče že mě vzali i na jazykovku. Lepší načasování být nemohlo já už v vyplněný lístek a oni že mě berou  No nvadí tak sme si vzali papíry odevzdal lístkya šli se najíst do asijského bistra ( nic nezlepší náladu tak jako a-esko) a pak sme se rozloučil iterčík s mamčou šli do fora a já s mamčou do pařížský na obchodku s tím ež tam nejdu.

22.4

29. dubna 2010 v 11:18 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Ahoyky lidičky,
hlásím se ze svého pokoje.
VE čtvrtek 22.4 se jak někdo víte konaly přijímací řízení.Nás je normálně ve třídě 28 ae ted nás bylo jen 10, protože lidi šli na pohovory já ne já zůstala ve škole,protože tam půjdu v pátek.No ae co první hodinu jsme šli na zahradu a pletli živý plot,druhou hodinu jsme uklízeli chemický kabinet a třetí jsme opékali buřty.Když jsem se vrátili do školy přišla do třídy učitelka (pečivová) a ptala se jestli náhodou nevíme proč cítí ve třídě uzený a my všichni najednou že to jsme my. Protože jsme opékali,sušenky,chleba,housku se salamámem a sýrem,čokoládový piškoty, a buřty.Tak sme načichly ohněm a tímhle vším ostatním  No a 4 hodinu jsme měli češtin uae šli jsme na počítače hledat spoty na drogy,HIV atd.  tu poslední před odpoledkou jsme rozdělení němčináři mají angličtinu a angličtináři počítače ae mě se podařilo ukecat učitelku at se neučíme že nás je stejně málo a at se dem koukat na film nebo at jdme ven.No a ona jelikož nás má i na občanku a rodinku tak toho hned využila a šli jsme koukat na film ae ne na ledajaký ae na drogy takže chápete tu zábavu že???

prosím

20. dubna 2010 v 19:18 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Zdarec lidičky,mám prosbu

nevíte kde bych našla HANA-KIMI nebo COFFEE PRINCE? s ČESKÝMI TITULKY? V ONLINE ZNĚNÍ?


velikonoce

7. dubna 2010 v 17:17 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Tak v pondělí byli velikonoce jak ste si je užili?
Já šla se psem v 10 dopoledne ven na horku v domnění že tam nikdo nebude ae jaksme se mýlili . Vyšli jsme kopec a najednou řev tak mety dolů z kopce a proti nám asi 6ti členná ksupinka kluků něco mezi 16-17ti lety.Etě že kousek od nás bylo rozcestí tak  sjem to vzali jinou cestou nikdo si nás nevšim etě že sme tka mrnavý Pak sme potkali asi etě 30lidí ae ti nás taky neviděli .Tak sme šli domů ae do ulice se vehnalo asi 15kluků s 1-1,5metru dlouhými pomlázkami tak zase úprk na horku. Tak sme jí obešli a šli na louku a akorát šel kluk s holkou. ato bylo docela veselý.My byli asi 100metru od cesty po které šli otočim se a ten kluk u křoví a vykonával potřebu pochopitelně ke mě zády. apak to začlo on si chtěl ty kalhoty zapnout já měla puštěný písničky ae i tak jsem slyšela-zapni to,dělej,mě to nejde,jau skřípla si mě,nehýbej se  já měla písničky naplné pecky ae přesto jsem to slyšela  pak šel nějakej chlap a kluk a ten chlap spad na toho kluka a já málem spadla už smíchy a co vy jakvyste se měli?

prosba

7. dubna 2010 v 16:59 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Zdarec lidičky,
už jen pár dní abych věděla na jakou školu půjdu.Ae to asi všichni co?  Tak uvidíme jak to nakonec dopadne já bychchtěla na obchodku a když to nevyjde tak gympl.Štěstí ae je že nemusím dělat přijímačky, narozdíl od někoho  ,že denný? . Inak super den měla sme referát na knížku což bylvýkon protože já se bojím mluvit před lidma ae nakonec sem to obstála .Většina lidí píše ted seznam jejích oblíbených písniček že bych to taky zkusila?  možná no uvidíme  jak vyjde čas který téměř nemám protože ani nwm co dělám.