Skoropolibek

18. července 2010 v 15:04 | Pitrísek a Denný |  naše kecy

ahoj, ahoj ahoj!!!!!
Sem tu dlouuuuuu....ho nebyla co? Nebudu se vymlouvat - prostě sem byla lína no a na pc mě už moc nevča xD....
Btw sem na prazkach u babči (si konečně pořídila net xD) a jelikož  musim hlídat psi tak sem se tu stavila....
Jo Pitris ti tu povyprávim muj sen XDDDDDDDDD.....


PEREX


"Holky dělejte! Za chvíli nám jede autobus do Proboštova na pouť"  rozčileně řvu na Lusi, která se sotva loudá z domu. Pitris je zaposloucháná do svých písniček a já mam strach, že nám ujede autobus do nedaleké vsi. Za nedlouho už pospíchame na autobus, ktery jen taktak stíhame. Řidič vypadal, jakoby zrovna utekl z vězení. Pitiris si u něho kupovala jízdenku jako první. Dělal na ní oči a pomrkával. Zděšeně se na nás koukla, jako by prosila o pomoc.
Už sme jeli místníma děninama na pouť. Vystoupili sme na malem náměstí s kostelíkem u prostřed. Zdálky vidíme velký řetězák (když píšu velký tak přímo obrovský). Všichni tři sme se rozeběhli na pouť. Najednou na nás všichni začali mířit pistolema a střílet po nás. Vyskočili sme na ten mega řetězák a začali se točit dokola. Všichni ti lidé stáli pod náma a mířili na nás. V tý jedný otočce sme seskočili a rozhodli se utíkat k rybníku. V tu chvíli zmizla Lusi a já s Pitris sme zůstali o samotě. Nakonec sme se rozhodli utýct k tomu rybníku. A tam stál kolotoč chobotnice. U sdtrany toho kolotoče byla mladá dívka která vřeštěla:"Vlasto! Miluji tě!" vedení postávala další: "Luky miluji tě!" (Ten tvuj Luky, Pitris :D). Jelikož tam nikdo na nikoho nemířil pistolema tak sme se tam usadili u repráků a čekali na Lusi. Najednou ten reprák utichl. Z nadávka tam přišel Luky, začal se štourat v repráku. Normálně z toho repráku vytáhoval hlínu :D:D:D:D... Sem se na něj tak nějak divně koukla a prohlásim: "Ten reprák asi málo hnojíš...." Najednou se Pitris s Lukym rozchechtali jak šílený. po chvilce tam dorazil i ten Vlasta a začal se v tom štourat. Jenže tomu se tam pro změnu nevešla ruka...  "Hej ty malá!" oslovil Pitris, která ho okamžitě začala vraždit očima. "Prosím pomůžeš mi? Jen vytáhnout ten bordel co v tom repráku je...." mile se na ní usmíval. Pitris bojovně vyskočila a začala se štrachat v repráku. Otočila se na mě: " Prosimtě, pojď ke mě, ti to budu podávat..." a tak mi to začala podávat: malou televizi, sušenky, notebook, kondomi, mobil, plyšovího medvídka,  triko, časopisi a krysu, která na mě okamžitě zaútočila :D.... "V tom repráku asi bydlíte ne?" zamumlala sem a snažila se zbavit tý krysi. Vlasta si prohlídne tak tu hromadku, co sem držela: "Muj méda!," ukradne mi medvěta a tím mi schodí i všechny věci z náruče: "Mě se tak stýskalo, už mě nikdy neopouštěj...."
Pitris se koukne na kolotoč a šokovaně otevře pusu. "Co jé?" zeptam se a zadívam se směrem kterým kouká. Lusi si hesky hoví na kolotoči s Mirkem (jednim konakem který se jí líbí) a něžně se k sobě tulí... Nakonec sem se s Vlastou usadila pod blízký strom a sledovala Pitris s Lukym, kteří se k sobě až moc měli.  Najednou se Luky nakloní k Pitris, něžně si jí přitáhne a - něco mi olízne obličej a něco dalšího si ze mě dělá trampolínu. Njn v tom nejlepším ke mě do pokoje pustí děda psi, abych už vstavala....  Tak Pitris možná to vyjde jindy xDDDDD

zatim pppp vaše (polo)šílená Denný.....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

victory korea kdo líp fandí?

super junior 47.1% (8)
2pm 11.8% (2)
2am 0% (0)
všichni fandí skvěle 17.6% (3)
nikdo 5.9% (1)
kara 5.9% (1)
t-ara 11.8% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama