to byl ae fofr :-)

23. července 2010 v 14:16 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Zdarec lidičky,
nemůžu si pomoct ae vždycky když vidim luka a mluvim s nim ikdyž třeba jen ahoy mám nutkání se o to s bloge mpodělit.Ikdyž to třeba nikdo nečte.Nevadí hlavně že je to napsaný.Když mám smutnou náladu tak pak koukám na články a čtu si ty věci s lukem :-) a mé sebevědomí a nálada stoupá prudce vzhůru.
Takže jak to bylo v my girl : are you ready?
                                            ok
                                            go!
Takže od pondělka do středy u nás spala lusi.Její rodičem ě nemaj rádi prý sem ensympatická,nezdvořilá,sobecká,ráda rozkazuju a neumim zdravit.NJN každýmu se nezavděčim.A navím ani mě to nijak nese.e. Takže v úterý 21.7.2010 sme byli u mamči v práci.Jen tak an pokec.Přišli sme v 5 a odcházeli v 6.Šli jsme domů mrknout na filmek yamato nadeshiko shichi henge.A tak abysme byli doma co nejdřív sme si to zkrátily městem.Jaká chyba a štěstí:-).

Hezky si tak deme a naproti nám sedí skupinka.Dva kluci na jedné lavičce a vedle nich byla skupinka asi deseti holek možná víc ted nwm jistě.A jak se k nim přibližujeme v šimnu si že ten  kluk co sedí na  tý jedný lavičce je luk a vedle něj tomáš.Chtěla sem luka pozdravit ae radši sem ho nezdravila když sem byla 3týdny šikanována kvůli tomu že mě jeden kluk pozdravil co by holky asi dělaly kdyby mě pozdravil etě luk?? nechci domýšlet.No a tak koukám na opačnou stranu a v tom se to stalo!  Chvilka dramatičnosti :-)
SLyším za sebou ahoy.Lukův hlas.Tak se otočím a vidím jak na mě všechny holky koukaj nevraživým pohledem. já jen ahoyky :-) on se usměje a já pak rychlý úprk co nejdál od těch holek.Lusi se na mě mrkne a zeptá se kdo to byl? a já jen že luk  a oan zařčne ten luk? ten tvůj luk? chápete? oan začne řvát tohle úpe nahlas když sme od nich asi  deset kroků tak zaprvé to není můj luk jen kámoš.
Chtěla sem jít za nim a pokecat ae ty holky seděli hend vedle nich no j áví m že sem posera ae co.Sme hold baga a papo.NO a pak slyším pískání neotáčím se a du dál.a lusi mi pak u baráku žřekne že to pískal luk a tomáš no nezabili byste jí???
A  pak se dme večer projít a nwm proč ae nakonec sme skončily na třetí etapě a v tom někdo nad náma se  vyklání z okna a že neuhodnete kdo to byl? XD jasně že  luk.Po chvilce odcházíme a bavíme se s lusi o štěnátku a veverce přezdívky pro herce z yamato .No a ona mi nemohla říct že sou nad náma aposlouchaj :-) Apak z ní vypadne že celou dobu se koukala z okna  an nás. Já bych jí nejradši zabila!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama