Srpen 2010

můj 1. diplomek po xxxxtý době arigato!!!

25. srpna 2010 v 22:22 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Bleskovky,bleskovky,bleskovky mě nudí.Brouzdám netem a všude bleskovky ae jen někde a to vyjímečně narazíte na bleskovku která se týká třeba je okrajově asie a zpěváků atd. :-) Což pak nudný není.
nÁDHERNÝ DIPLOMEK VŘELÉ ARIGATO!!!  nwm na kterýho dřív koukat :-----)
 diplomek je od ..--- milovnice suju rozhodně mrkněte na její SUPERověj blog :-.)  5slaďoušek

25. srpna 2010 v 15:20 | Pitrísek a Denný |  naše kecy

Shunsuke nagasaki

Je trampolinista a gymnazista a my mu s amálkou rádi říkáme trampolinový princ.Získal několik medailí ve skocích na trampolíně ve Světových pohárech. Tehdy v 17letech překonal 1 úsek a stal se nejmladšim účastníkem soutěže co ho překonal.Když sme ho viděli poprvý tak měl zelený lak na nehtech nebo to byl asi blbej obraz nwm ae od tý doby sem si ho oblíbila strašně mi připomínal yusuka yamamota  v atanshinchi no danschi když hrál masara.Má mladšího bratra který se zatím nejdál do druhého úseku.sHUNSUKEMU  se nedaří zdolat závěs na skále.
Dostal se i do 4 úseku kde mu bohužel vypršel čas.
 Je také znám pro svůj černo-červéný trikot.Jeho sen je dostat se na olympiádu.
Datum narození16.května 1987
Věk23
PovoláníSkokan na trampolíně
on a jeho mladší bratr který je hezčíí???

4-slaďoušek

25. srpna 2010 v 15:12 | Pitrísek a Denný |  naše kecy

Naoki iketany

Je bývalý soutěžní gymnasta , sportovní talent , současný člen Svalové hudební show, a držitel světového rekordu v Monster box na 23 bednách.Do třetího úseku se dostal 6x.
Narozený (Věk 37)
DomácíYodogawa , Osaka , Japonsko
PráceSvalová hudební show
Výška168 cm
Hmotnost
58 kg


3slaďoušek

25. srpna 2010 v 15:05 | Pitrísek a Denný |  naše kecy

Toshihiro takeda

Je znám pro  své orandžové kalhoty a tmavě modré tričko.Do třetí etapy se dostal celkem 13x.Jen nejznámější ze všech hasičů v soutěži.A je také tváří v ninja faktoru která se tam objevila již 14x.
Věk35
DomácíPrefektura Gifu , Japonsko
PráceHasič
Výška171 cm
Hmotnost
63 kg


2slaďoušek

25. srpna 2010 v 14:58 | Pitrísek a Denný |  naše kecy

Makoto nagano

Je kapitán na své vlastní rybářské lodi.Nagano je známý pro svou důslednost v soutěži . Dostal se do 4 úseku 3x za sebou a vždy mu vchybělo jen necelých pár vteřin a setin.Ale nakonec se mu to podařilo a je druhý muž který překonal celou soutěž a uspěl :-).Říká se mu i král ninja faktoru.
Zprvu se mi nelíbil ae tak nějak mi pozdější dobou přirostl k srdíčku

Věk: 38
 Jeho výška a hmotnost jsou 162 cm a 62 kg.

image

ninja faktor-1slaďoušek

25. srpna 2010 v 14:45 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
zdarec lidičky,
taky ste si oblíbili jak tomu říká taťka lucky japončíky? a jejich ninja faktor??? já teda jo!!!!  kord některý lidičky-

Shiratori Bunpei

Je občanský zaměstnanec v jeho domovské obci INBA , prefektura Chiba v oblasti zdravotnictví a oddělení. On je Sasuke All- Star a bývalý Trojskokan. Je také známý pro vybudování s více než 13 překážkami replika Sasuke na jeho dvorku . Někteří účastníci taky navštívili jak tomu říkají  Shiratoriho svatyně.Což jen ten dvorek s překážkami kde spoelčně trénují.Nejdále se dostal do 3 úseku kde mu chyběl jen kousíček do 4.
Věk43
DomácíINBA , prefektura Chiba , Japonsko
PráceZdraví a služby občanské zaměstnance
Výška176 cm
Hmotnost

65 kg

malinovka? ne díky možná jindy-pátek13

13. srpna 2010 v 17:05 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Zdarec lidičky,
dennýsku dennýsku možná vše etě není ztraceno!Myslim moje a jeho přátelství :-)
Dneska přijela lusi aby mi vrátila flešku a pak sme se šli projít ven.Dem kolem kostela směrem ke středisku a já on tam je luk a ona -kde? a já-nejdem tam a ona-deme prosím hm tak fajn sklopim hlavu A du a najednou.!
Ahoy páťo.  hey já úpe šťastnáotočim se a on znova ahoy a já ahoyky.Byl tam jen on a tomáš žádná holka!Paráda.a TOMÁŠ nechceš se napít?nn díky.A on-je to jen malinovka nic v ní není vážně.a já-no možná jindy-a on -oki tak příště a klidně vem s sebou kámošku . sice sem mluvila s tomem ae viděla sem luka a pozdravil mě! a lusi pak řiká proč na tebe tak koukal?cože vážně paráda  Tak sme šli a lusi -co řikaly? tak j íto odvyprávim a ona vážně řikal vem s sebou i kámošku? a já jjj  as ise ptáčkovi líbíš - ptáčkovy ?  dobrý jméno hej ta se málem poch...a smíchy :-)
Tak sme šl ietě jedno kolečko naštěstí už tam nebyli ae byl tam zdeněk a jirka ty sou v poho když kolem není žádná holka :- )a taky že nebila :-)  tak dem a lusi to nahoře byl ptáček vid? nn jirka-ptáček-jirka-ptáček!-jirka! a jak se tak dohadujeme projdem kolem luka s tomem a tom jen nechápavě na nás kouká a já poprvé asi v žviotě rudá! já ji asi zabim UŽ ZAS! ae jsem štastná :-)
a etě jedna věc večer sme šli ven s luckou a šli sme kolem lavičky kde seděl luk s jessikou já čekala že mě bude ignorovat a on mě i před ní pozdravil!!! Juchůů. bud to udělal ze slušnosti nebo hele koukej mám holku nebo závidíš? nebo smůla ona byla rychlejší tak nwm XD :-)

sorry denný

10. srpna 2010 v 22:10 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
Jak název vypovídá omlouvám se denný ae s  lukem už asi mluvit nebudu a důvod? má holku a když má holku tak ho před ní zdravit nechi ikdyž trápí mě jedna věc.Včera sme šli s lucíkem navečer chlumcem a  mrknu do parku a tam byla nějaká holka a chytla luka kolem krku on udělal krok zpátky a podíval se na nás a dál už sem se nekoukala rači se se dívala někam jinma já ho prostě nechci vidět s jinou holkou nemylete si nic zlýho ae  má to jednoduchý důvod protože si myslím že kdyby mě iděl tak by asi pozdravil a ona by se ptala kdo to je a začlo by to znova jako u péti když sem ho pozdravila takže tímto se ti chci denný omluvit až budeš na pc klidně přežuju useknutí rukou a nohou jen mě nenuť stačí že mě sžírá moje vlastní srdce zaživa a pohled na ně ae přeju jim to at sou spolu štastný já s nim stejně nechtěla být nic víc než kamarádka je to prostě asi můj úděl trpět nad tím jak sem zbabělá a hrozná kráva  ikdyž budu se snažit to napravit a pokusit se ho aspon pozdravit tak jako předtím :-)

voda kam se podíváš

10. srpna 2010 v 22:04 | Pitrísek a Denný |  naše kecy
zdarec lidičky,
píšu jak to říct no nečekaně :-) psala jsme že se ozvu až 24 ae trochu sem předběhla to sem etě nevěděla co mě bude čekat.
No nic napíšu vám co sem zažila na táboře :-)
prostě úpe paráda suprový lidičky ikdyž sem měla pár chvilke kdybych nakopala pár debilů do zadku.Kord ty 7letý.Přišel ke mě brumík (přezdívka já třeba měla blecha,terčík,tessie a to mtam byli i mat,pat,zip,šoky,nikita,katjes,kaštan,lajna,špína,riči,turbo atd.) Takže prostě legrace vyznat se v tom ae k tomu brumíkovi přijde k vám nevinnej maličkej človíček a zeptá se tě nahlas před celym táborem - rostou ti kozy?  přiznejte kdo byste ho nenakopl?  já teda jo :-) no ae nic měli sme úpe super vedoucí ikdyž prvích pár dní mě štvaly ae pka to bylo v poho veverku a kuře.Pak tam byl etě labužník,tonny,komár,labuš,dva-břichy inak zkráceně 2B ,wydra, a 17 hoši drak (černovlasý a pohled na něj zezadu byl až hříšný jak byl nádherný a ten sel bil terčíkovi a prkno nádherný blondák který se zas líbil mě a domluvily sme se s terčíkem že by bylo nejlepší kdyby se spojila zadní část draka a přední prkna to by vyšlo boží stvoření  Pak tam bylo etě morče tomu bylo 18 a který nás dost s terčíkem matl.To chvilku se na nás mračil pak smál,mával,řval takže apráda to sme měli o zábavu postaráno
jo inak bnejstaršímu klukovi/ z táborníků bylo 14 a my s terčíkem byli nejstarší holky  takžet aky sranda inak nejlepší den byl když sme měli hlídku sme seděli u krčmy a tam furt  někdo chidil tak sme se zvedly promrzlý na kost obě přes sebe deku 6x sme to obešly abysme nakonec zjistily že tam pochoduje celou dobu ježek ( já netušila že to mrnavý stvoření dokáže tak dupat, pak se tam ozývaly zvuky něco jako-králík,prase,cvrček,wydra,prase,medvěd,osel no nebáli byste se  jo abych nezapomněla dobrá byla taky stezka odvahy to se tak procházíme vlese a to vypadne z křoví drak ruce nohy mu trč do všech stran a já se zmůžu jen na -ech? on se zvedá ze země a jen slyšíte přidušovaný smích   a pak se po nás začal sápat terčík nohy na ramena a já zan í vlála jak ocásek a on furt bežel za naáma ak přestal tak sme se zastavily tak deme v klidu a já na ní před náma napravo někdo je a ona jo  v poho a de do prava tak já zase napravo ne! a cpu jí za sebe ona se dere do popředí a de doprava jenže než sem jí stihla zase varovat tak už nás tony chytil a zamotal do šátku  a my nemohli vůbec ven :-) no tak zase zdrháme a před náma se rozsvítí baterku v puse vřískota terčík to bere přes pole a jen za sebou slyšíme kam běžíte  máte běžet na druohu stranu tak já zastavila jak to řekla terčík jak ve filmech jak se kolem vás objeví ten prach :-)  takže taky pecka  no a ted k tomu osudnému dnu deme si hezky psát a řikáme si s terčíkem kež by pršelo abysme měli delší budíček. to s těma cigaretama vynechám napíš příště
ráno se zbudíme a jen slyšíme mazejte do krčmy do prdele dělejte a my kašlem na to (páč sme byli zvyklý že sme vylézaly ze stanu až když hrál letající čestmír ae pak když začly řvát znova tak sme vylezly a jen co sem vylezla my byla voda po kotníky  všude byla vda šly sem do krčmy a chvilku na to ste viděly jak se dva stany roztříštily o stromy a pak křik ze spoda teklo do krčmy takže nás vyhnaly do lesa a alou do města všichni na sobě měli jen to v čm  spali takže super.Šli jsme do města.Takže byli sme ráno od osmy do pěti v pyžamu lidi nám nosily jídlo pitý a teplý oblečení protože ze všech třiceti stanů přežily jen čtyři zbytek se bud roztřískal o stromy nebo skončil někde 5km za chrudimí kde skončily a věci,kufry batohy a tak.No my měli naštěstí všechno až na zrcátko to mi uplavalo ae bez něj se obejdu ae nejvíc mě dostala jedna maminka kluka.
pŘIJELA  a začla řvát na ty vedoucí že jim svěřila dítě s věcma a vrátily jí jen dítě chápete to? ten jeden chlap jí řek la chtěla byste račí batoh kufry a vci a dítě někdo utopený???? chápete tu lidskou debilitu???? já teda ne
No takže během 10 minut bylo v táboře dva metry vody bylo to i ve zprávách na čt1 .Což bylo komikcý seme přijely a nějaká ženská řikala mamče že viděla v televizi tábor úpe pod vodou v rabštejsný lhotěu chrudimy a že jí je těch dětí líto a mamča nan í no a tam já měla dceru takže sme na táboře strávula přewsně 7 dní :-)