Červen 2012

yunjae

15. června 2012 v 12:45 | Pitrísek a Denný |  Other K-POP
Otevřel jsem skříňku, abych si vytáhl učení na další hodinu. Když v tom jsem si všiml, že na učebnici biologie je malinkatý lísteček. Na první pohled nenápadný jenže obsah toho lístku mi vařil krev v žilách. Stálo tam- nezapomeň mi vypracovat úkol z matematiky spěchá to!
Už zase? To nemá nic jiného na práci kromě toho že mě pořád šikanuje? Co pak jsem jeho hračka?
Tak co dostal jsi můj vzkaz?
Pronesl muž kterého ze srdce nenávidím.
Co chceš Yunho?!? Řekl jsem uštěpačně.
Yunho mě od doby co jsem přestoupil na tuhle školu šikanuje. Musím za něj dělat úkoly jinak by mě zmlátil. Teda ze začátku mě mlátil že jsem byl už několikrát v nemocnici se zlomenými žebry ale pak mu asi došlo že takhle to dál nejde a že by mohl mít problémy protože se o to začla škola zajímat. Bydlel jsem sám takže rodiče o ničem nevěděl i ale učitelé začali být podezřívaví. Ale yunho si nedal pokoj. Přestal mě sice mlátit ale našel si jinou zálibu. Musel jsem za něj dělat úkoly jinak by mě zase zmlátil. A jelikož už je to nějaká doba co jsem byl v nemocnici tak by to nikdo neřešil a já mám své tělo rád tak mi nezbývá nic jiného než ho poslouchat a dělat mu ze sebe služku.
Co chci? Copak si to nečetl?
Četl ale nemám čas mám dost svých úkolů promiň. Řekl jsem, zavřel skříńku a odcházel jenže yunho byl asi jiného názoru.
Á slyšel prý se tvůj prospěch hodně zhoršil stalo se něco? Zeptal se yunho a šklebil se na mě.
Stalo? Ty se mě ještě tak hloupě ptáš? Dělám úkoly za tebe a nemám na svoje vlastní čas! Já na rozdíl od tebe se chci dostat na školu a někam to dotáhnout! Nejsem jako ty! Měl jsem už toho dost celou tu dobu co jsem mluvil na yunha jsem na něj křičel a bylo mi jedno že se na nás kouká celá chodba.
Ty malej spratku! Zakřičel na mě a natáhl ruku že mi jednu vrazí jenže já už to čekal a tak jsem se skrčil a hned na to jsem utekl do třídy.
Yunho zůstak stát na místě a jen se koukal na mizející siluetu Jaeho.
Ty jeden….
Celý den jsem se yunhovi vyhýbal a když už jsem ho potkal tak jsem jen sklonil hlavu a nevšímal jsem si ho. Nechtěl jsem ho vidět načež s ním mluvit ale to by nebyl yunho aby mi dal chvilku klidu. Po škole když jsem procházel školní bránou abych se dostal domů jsem potkal yunha. Stál opřený o zeď a nejspíš na někoho čekal a ten někdo jsem byl nejspíš já. Protože hned jak jsem kolem něj prošel šel ke mně a chytl mě za loket až jsem sykl bolestí.
Co je? Co chceš? Řekl jsem zvýšeným hlasem.
Co chci? Ten úkol který si mi měl dát před dvěma hodinama !
Úkol? Aha úkol! Tak tady máš. Vytáhl jsem z batohu zelené desky a hodil jsem je po něm a hned na to mi vrazil pěstí. Nečekal jsem to a tak se není čemu divit že jsem spadl na zem.
Au řekl jsem jen a promnul si bolavé místo.
Jsi netvor! Zakřičel jsem na yunha, zvedl se a utíkal. Za sebou jsem slyšel jeho řev ale odmítal jsem se zastavit a poslouchat jeho urážky na mou hlavu. Měl jsem toho dost. Běžel jsem jak rychle jsem mohl. Doma jsem si zul boty, udělal si oběd a hned po tom jsem šel do sprchy. Chtěl jsem ze sebe shodit ten vztek. Ten kluk byl jediný který mi dokázal pít krev. Jeho přítomnost mě ničila. Nechtěl jsem ho vidět a tak jsem zůstal do konce týdne doma. Ležel jsem v posteli a jen tak jsem přemýšlel o svém životě. Celý týden jsem byl doma sám. Neměl jsem žádné přátelé a tak se není čemu divit že se u mě nikdo nezastavil ale v pátek večer někdo zazvonil. Nevěděl jsem kdo to je protože poslíček a pizzou tu už dávno byl a tak jsem šel ke dveřím otevřel jsem je a zůstal stát na místě. Ve dveřích stál yunho a hned se pozval dál aniž by čekal na vyzvání. Stál jsem jen na místě a přemýšlel co mám dělat je tu určitě aby mě zmlátil jelikož jsem mu nevypracoval úkoly. Bál jsem se tak moc jsem se bál. Když je yunho naštvaný je nelítostný. Podíval jsem se na něj a on mě propaloval pohledem. Přišel ke mně, zabouchl dveře, chytil mě za ruku a odtáhl mě do obýváku kde mě hodil na gauč.
Proč si tady? Řekl jsem tiše. Bál jsem se, že bych ho mohl vyprovokovat a pak by mě tu rozporcoval na místě. S nožem to umí viděl jsem ho jak se ohání skalpelem na hodinách biologie když něco pitváme a nechtěl bych dopadnout jako ta žížala.
Proč jsem tady? To myslíš vážně?!?
No asi ano.
Jsem tu abych se podíval jestli si v pořádku.
Cože? To myslíš vážně?
Jasně že ne jsem tu abych ti rozbil držku měl si za mě udělat úkoly ale co si udělal? NIC! Žádný si neudělal a mě nechal ve štychu víš jak mě doma seřvali že sem si zase zhoršil prospěch? Že sem se na to vys.al?
Tak proč si je neuděláš sám? Já nejsem tvoje služka. Nemůžeš si se mnou hrát jak se ti zamane. Nemůžeš mě mlátit kdykoliv ti něco nevyjde a jsi naštvaný. Jsem člověk abys věděl! Křičel sem na yunha a brečel zároveň.
On se jen zvedl přešel ke mně a dal mi pěstí. Zamotala se mi hlavu. Šáhl jsem si na pusu a podíval se na prsty na kterých se třpytila moje krev.
To jestli si člověk nebo ne mě nezajímá já chci jen aby si za mě dělal úkoly!
Proč já? Proč sis nevybral za oběť někoho jiného?!
Protože ses mi líbil!
Cože sem se ti?
Líbil jaejoongu! Miluju tě.
Ty zvrácenej hajzle zmlátíš mě do bezvědomí, zlomíš mi několik žeber, okrádáš mě o peníze, šikanuješ mě a děláš si ze mě služku a teď mi říkáš jak moc mě miluješ? Strč si to někam!
Samozřejmě že si to někam strčím. Do tebe!
Eh?
Musím tě potrestat za to že sem byl před rodiči za idiota a neměl jsem udělány práce do školy.
Yunho …
jen co to dořekl tak do mě strčil rukama a já zapadl do gauče. Obkročmo si na mne sedl a pouty kterých sem si ani předtím nevšiml mě spoutal. Nevěděl jsem co mám dělat a ani co očekávat ale bál jsem se a tak mu jen nadával a řval na něj ať ze mě sleze že to není žádná legrace načež mi odpověděl že si nehraje a jazykem mi přejel po uchu. Já se jen otřásl odporem.
Co ty na to jae pohrajeme si?
Hraj si sám a mě do toho nepleť! Slez ze mě a vypadni.
No jak si přeješ. Vzal šátek a svázal mi tím oči.
To aby si z toho měl větší požitek zlato.
Yunho vsál od úst jaeho ušní lalůček a rukou mu přejížděl po těle. Jae jen odvrátil hlavu aby nebyli vidět jeho slzy které mu vytékali z očí.
Nabízíš mi více prostoru? Díky zlato. Dodal yunho a jen se usmál. Jazykem si mapoval cestičku na jaeho krku. No tak jae spolupracuj. Řekl yunho a podíval se na jaeho. Usmál se avšak úsměv mu z tváře rychle zmizel když si všiml drobných slziček třpytící se na jaeho tváři.
Jae nebreč prosím já ti nechci ublížit..
Vyjmečně.
No máš pravdu vyjmečně ne. Nikdy sem nechtěl ale nevěděl jsem jak se k tobě dostat a když jsem se doslechl že tě chce nějaký kluk zbít protože se do tebe zamilovala jeho holka tak jsem tě raději zbil já. Ale trochu sem to přehnal a ty jsi skončil v nemocnici. Chodil jsem tě navštěvovat ale přišel jsem vždycky když ty jsi spal, aby si mě neviděl a tak jsem si sedl na křeslo a jen tě sledoval.
Takže to ty jsi mi tam nosil ty květiny a obědy?
Jo J řekl a usmál se
Ale yunho nemusel si mě zmlátit
Promiň jae ae já nevěděl jak jinak se k tobě dostat a nenapadlo mě nic jiného jak tě chránit. Moc mě to mrzí jae kdybych ti to mohl nějak vynahradit.
No něco by se asi našlo.
A co? Řekni udělám cokoliv.
Sundej mi pouta a rozvaž šátek .
Tak dobře.
Yunho vstal z jaeho sundal mu pouta a rozvázal šátek.
Tak a co dál? Zeptal se a roztomile usmál. Jae jen vykulil oči nevěřil tomu co teď viděl. Yunho se usmál. Poprvé v životě viděl yunha usmát se a málem se mu podlomila kolena ale to nemohl.
Ptáš se co budeme dělat teď? Řekl svůdným hlasem jae.
Ano.
VYPADNI A TO HNED! Zařval jae na yunha
Eh? To jako vážně jae?
Jo! A co sis myslel? Že tě nechám si se mnou dělat co budu chtít? Si normální?
Jae já to tak nemyslel teda myslel mám tě vážně rád.
Tak pokud mě máš rád jak sám říkáš tak koukej vypadnout z mého domu!
Dobře.Řekl yunho . Sklonil pohled k zemi došel do předsíně ještě jednou ze zadíval na jaeho kterému se třpytili slzy v očích. Yunho si jen povzdechl chytil kliku a odešel.
Hned na to se Jae sesunul k zemi. Místností se ozývali tlumené vzlyky.
Celý příští týden se jae ve škole vyhýbal yunhovi a když s ním chtěl yunho mluvit tak ho prostě ignoroval nebo utekl.
Tak a mám za sebou další týden bez yunha. Další týden bez dělání jeho úkolů a konečně mám čas pro sebe.
Bylo už pozdě večer když se jae vracel domů. Procházel přes park když tu najednou se za ním ozvaly kroky. Nezastavoval a naopak ještě přidal na tempu. Když už si myslel že se toho pronásledovatele zbavil tak ho na strom přišpendlili něčí ruce.
Eh co to?
Ale koho pak to tu máme ? řekl něčí hlas
Kdo ste a co po mě chcete? Zasýpal jae.
Kdo sme tě nemusí zajímat a co chceme? TEBE kotě! Trošku si pohrajeme co ty na to říkáš?
Nesouhlasím.
Máš smůlu nemáš na výběr. Chlápek co to dořekl do mě začal kopat a strhávat mi oblečení. Kopal jsem a mlátil kolem sebe rukama i nohama. Chtěl jsem pryč a to hned. Nechtěl jsem aby si mě vzal nějaký divný týpek na stromě.
Pusť mě! Prosím.
Ale ale co pak to tu máme? Ty pláčeš? Ale no tak chlapče si přece velký ne? Jen si s tebou pohrajeme a budeš zase volný. Tak buď tak hodný a nebraň se ano? Ať to máme rychle za sebou.
Najednou někdo jaemu strhl košili z ramen a zakousl se mu do ramene. Jae zařval bolestí a na tváři mu přistála facka.
Ticho buď ty děvko jedna!
Hey ty! Přestaň!
Ten hlas ten já přece znám. Je to yunho. Otočil jsem hlavu abych se podíval zda je to yunho nebo ne a viděl jsem yunha jak se pere asi se dvěma kluky. Vypadá naštvaně a ustaraně zároveň. Zachytil jsem jeho pohled a pak jsem dostal další facku která byla natolik silná že jsem upadl do bezvědomí.
Zbudil jsem se v cizím bytě s obrovskou bolestí hlavy. Sedl jsem si a rozhlédl se kolem sebe. Nevím kde to jsem a raději to ani vědět nechci. Šáhl jsem si na hlavu a promnul si bouli na ní. Podíval jsem se ještě jednou kolem sebe a všiml si že vedle postele spí na židli nějaký kluk. Bál jsem se ho protože jsem nevěděl co od něj očekávat a kdo to je ale zvědavost mi nedala. Vstal jsem a natáhl opatrně ruku k tomu podřimovači. Osoba se náhle oklepala a zvedla hlavu.
Yunho? Řekl jsem nevěřícně
Och jae už jsi vzhůru? Bál jsem jsem se o tebe. Spal jsi dost tvrdě a abych byl upřímný tak ani nejsi moc lehký. Řekl a usmál se.
Co tady dělám?
No na nic si nevzpomínáš? Řekl a zadíval se na mě.
Um ani ne měl bych?
Zkus přemýšlet jae co si dělal včera a co si jako poslední pamatuješ?
No šel jsem parkem a pak si pamatuju nějaký storm a nějaké chlapi ………. Yunho snad mě…
Neboj se jae nic se ti nestalo teda kromě té boule na hlavě a té modřiny na rameni.
Ale jak si se tam dostal? Zeptal jsem se se zájmem.
No jae abych byl upřímný tak od té doby co jsem opustil tvůj byt jsem tě sledoval a hlídal tě. Ještě štěstí že jsem tě včera sledoval ale přišel jsem pozdě.
Pšt no tak yunho kdyby si mě nesledoval a nešel za mnou tak by mě mohli… no však víš.
Ty se na mě jae nezlobíš?
Nezlobím teda trošku jo ale za ten včerejšek se na tebe zlobit nemůžu.
Takže?
Takže co yunho?
No nezasloužil bych si něco dostat?
Něco a co si jako pod tím slovem něco představuješ?
Co takhle pusu.
Pusu.
Jo pusu J
Já ti nevím yunho.
Ale no tak jae je to jen pusa nic víc po tobě chtít nebudu a nic ti neudělám to ti slibuju.
Tak dobře když to říkáš yunho.
Naklonil jsem se k yunhovi a dal mu pusu na tvář. Odtáhl jsem se od něj ale vzápětí sem byl přišpendlený yunhem k posteli.
Co to děláš yunho?
Promin jae vážně mi to promin nechtěl jsem.
To nic nic se neděje.
To myslíš vážně?
YopJ Jae zvedl hlavu a políbil yunha.
Miluju tě yunho.
Taky tě miluju jaejoongu.

gd top

8. června 2012 v 23:24 | Pitrísek a Denný |  Other K-POP
a máme tu další a zase pro denný :) sice se na ní už trochu zapomnělo a proto jí sem dávám abych měla všechny povídky pohromadě.

gd a top :) jak já ty dva miluju :) sice tu není nic extra jen si tu chlapci povídají ae i tak je to zajímavé :)

Práce už mi skončila a tak jsem se pomalu vydal na cestu domů. Po cestě jsem se ještě stavil v kavárně abych si koupil nějaký zákusek a kafe domů. Když jsem stál ve frontě a čekal na to než budu na řadě abych mohl za dané věci zaplatit porozhlédl jsem se po kavárně. Na první pohled obyčejné místo - červené zdi a světle hnědá podlaha které oponovali tmavě hnědé dveře působilo to moc hezky a ke všemu ta vůně domova a příjemná atmosféra co tu panovala si zasluhovalo to že se sem každý rád vracel. Já sám jsem sem chodil několikrát denně dalo by se už říct že jsem stálý zákazník a přesto tu dnes bylo něco neobvyklého je možné že by to byl ten pár sedící na venkovní terase? nebo dítě které kreslí dortem po stole? Ne to nebylo ono. Pohledem jsem přejel přes všechny hosty kavárny až se můj pohled zastavil na jednom chlapci. Seděl zcela sám v jednom koutu a usrkával ze svého šálku když jej dopil odložil jej na stůl skloni hlavu vzal mezi prsty lžičku a zabořil jí do dortu ae nevypadalo to že by si lžičku s dortem hodlal vložit do úst jen se s ní v tom dortu nimral pak najednou zvedl pohled rozhledl se po kavárně vstal a rychlostí blesku vystřelil z kavárny ani ten dort nedojedl. Zajímalo by mě co se mu stalo.
Pane jste na řadě - pronesla na mě mladá slečna za pultem.
Omluvil jsem se jí a podal jí odpovídající sumu mého nákupu.
Poděkovala mi a já se na ní usmál vzal si své věci a vrácené peníze a ocházel jsem pryč.
Tak to bychom měli teď už jen se dostat v pořádku domů. Řekl jsem se pro sebe. Kdybych tak jen věděl co se mi stane.
Zrovna jsem procházel kolem stánku s trafikou když jsem to uviděl. Proti mě běžel ten muž z kavárny a jak to tak vypadalo neměl v úmyslu zastavit jeho tkaničky na botách však byli jiného názoru.
Na jednu z rozvázaných tkaniček si šlápl a už letěl a zastavil se pár metrů předemnou. Pár lidí vypísklo avšak nevypadalo to že by někdo šel k němu. Muž ani nevypadal že by se měl k tomu aby se zvedl ze země. Jen zvedl svou hlavu podíval se na mě a pak mu hlava opět klesla na studenou zem. Rozeběhl jsem se k němu. Položil si věci na zem vedle něj a promluvil jsem na něj. On však nereagoval a když jsem řekl že zavolám záchranku tak pevně uchopil mé zápěstí a téměř neslyšně avšak dost na to abych ho slyšel jen já řekl at jí nevolám že je to zbytečné.
Odmítal se zvednout a já zase odmítal ho tam nechat na zemi ležícího vstříc osudu.
Pověsil jsem na něj mé věci a jeho samotného jsem si hodil na záda a vydal jsem se na cestu ke mě domů s tím neznámým na mých zádech.
Cesta probíhala v klidu ae musel jsem si dávat občasné přestávky abych nabral dech konec konců ten muž na mých zádech nebyl zrovna nejlehčí.
I přes tuhle obtíž jsem zachvilku dorazil ke mě domů. Toho neznámého jsem uložil k sobě do postele a opatrně a pomalu jej přikryl abych jej nezbudil.
Vydal jsem se do kuchyně abych si udělal něco k jídlu a něco uvařil i pro něj.
Rozhodl jsem se pro slepičí vývar a ještě čínu jedno jídlo zdravější než druhé ae pro nabrání sil je to to pravé vořechové.
Postavil jsem ještě vodu na čaj a šel jsem se podívat na muže obývající moji postel.
Po špičkách jsem se vydal ke svému pokoji.
Potichu jsem otevřel dveře a přikradl jsem se k posteli. Sedl jsem si na její kraj a prohlél si osobu které si poklidně hověla v posteli.
Zvedl jsem svou ruku a hřbetem ruky jsem mu dal vlasy zčela.
Zadíval jsem se na něj měl tak hezký obličej jemný a přesto měl nádherné mužské rysy.
Vystouplé lícní kosti kterým oponovalo dlouhé řasy které mu dodávali na jemnosti.
Tak krásné stvoření jsem snad v životě nikdy neviděl a co teprve až otevře oči? Byl jsem zvědavý a zároven se bál co se stane až se probudí jaká bude jeho reakce až se vzbudí v bytě cizího muže. No necháme se překvapit. Pokud bude jako ženská tak mi upadnou uši ae etě je myslím čas.
Zatím si pokojně oddechuje a nejeví žádnou potřebu se zvednout z postele a jít někam jinam.
Zvedl jsem se z postele a pomalým krokem jsem se odploužil do kuchyně a pustil jsem se do vaření.
Ukuchtění mých jídel mi zabralo hodinku. Když jsem měl vše hotovo tak jsem na tác položil čaj, vývar a čínu a opět jsem se odploužil do svého pokoje. Opatrně jsem položil tác s jídlem na skřínku a opět jsem se usadil na postel.
Jemně jsem šáhl mladíkovi na tvář a on se při tomto doteku mírně zachvěl. Jeho řasy se zachvěly.
Pootevřel oči a pak je zase zavřel tento proces se opakoval asi 3x než oči plně otevřel a nechal je otevřené.

Top
Cítíl jsem vůni horké polívky a otevřel jsem své oči ae šlo to pomalu.
Když jsem je otevřel uviděl jsem tvář mladého muže který předemnou seděl.
GD
Sedl jsem si na podlahu a zadíval jsem se na tvář toho muže. Všiml jsem si jak mu z oka vytekla osamnělá slzy. Asi z toho jak byl ješte rozespalí- myslel jsem si , ale působil tak roztomile že nešlo se neusmívat.
Mé kochání nemělo ae dlouhého trvání.
Neznámý je otevřel a zprudka se posadil.
Co tu dělám? zeptal se mladík
Upadl jsi na chodníku a já tě nechtěl nechat na pospas osudu a tak jsem tě odnesl ke mě domů.Neboj se nechci ti ublížit. řekl jsem a gestikoval u toho rukama aby věděl jak se to stalo.
takže se mi nic nestalo? neokradl jsi mě nebo tak?
ne mladíku neokrad jsem tě neboj se jen jsem ti přinesl něco k jídlu a k pití tu máš- a přisunul jsem tácek blíž k mladíkovi a ten jej s radostí přijal.
Spíše až moc radostně abych pravdu řekl. Lžíčku si vložil do úst aniž by ji pofoukal tudíž si opařil jazyk.
Převzal jsem od něj věci a položil je na tác aby si mohl poraněné místo promnout. Ikdyž jazyk se promne těžko. Takže jen několikrát pokýval hlavou a poklepal si na tvář.
opatrně nebo se ještě zraníš- pronesl jsem něžně jako maminka pečující o vlastní dítě
mladík se na mě podíval a omluvně se usmál
jinak jak se jmenuješ? zeptal jsem se ho
já jsem pro mé přátelé známý jako tempo ae můžeš mi říkat top a ty jsi kdo můj zachránče?
já se jmenuju gd
takto jsme se spolu bavili celý večer a mladík u mě zůstal dalších 14 dní. Celou dobu jsme si povídali a zjištovali jsem o sobě různé informace.
Já jsem se dozvěděl proč ten den kdy jsem našel to opuštěné štěnátko tak utíkal před vymahačemi dluhů. Jeho bývalá přítelkyně nadělala dluhy a nechala to všechno napsat na topího takže oni honí jeho místo ní. Jak prohnaná lasička ta dívka, ale musím jí být zároven vděčny za to, že mi seslala takového anděla.
Prozradil jsem mu i několik osobních informací z mého života třeba jak mi onemocněla sestra rakovinou a naše rodina se s tím musela poprat ae nevzdali jsme se a ona také ne což jí prakticky zachránilo život. Její víra že to dobře dopadne a přežije byla vzácnější a mocnější než smrt. Přežila vlastní smrt. Což se považovalo za zázrak jak to nazvali i samy doktoři.
Jednou večer když se stmívalo jsme si sedli k televizi a pustili si nějaký film já ani nwm co to bylo zač. Celou dobu jsem sledoval topího. Hypnotizoval jsem ho očima a pohledem jsem přejížděl po jeho těle.
GD? zeptal se mě top a já se pohledem odpoutal od jeho hrudi která se rýsovala zpod trička které jí těsně obepínalo.
hmm. co si říkal tope?
no jestli má vůbec cenu koukat na televizi protože jedinej kdo jí tu sleduje jsem já-řekl a sklopil oči
no jasně nech jí zaplou já sice sleduju něco jiného ae mě to nevadí-jen co jsem to dořekl tak jsem se zastavil a sakra ae už bylo pozdě řekl jsem to ae top je velmi zvědavý mladík a tak mě jeho otázka ani nepřekvapila
něco jiného? co je zajímavého? zeptal se mě s údivem
no sleduji tebe tope. už delší dobu- ode dne kdy jsem si tě přinesl k sobě domů a ty jsi mi řekl že u mě chcešš zůstat tak se můj vztah k tobě změnil z přátelského myšlení k tobě se to vyvinulo v mnohem hlubší pouto řekl byh že v lásku abych byl upřímný-celou tu dobu jsem se s odhodláním díval do topovích očí abych mu dokázal upřímnost svých slov
Top nic neříkal a tak jsem se odhodlal pomalu ae jistě jsem se k němu připlazil a jeho rty uvěznil v polibku kterým tato noc zdaleka nekončí

keywook

8. června 2012 v 23:06 | Pitrísek a Denný |  Other K-POP
Tak tohle je key a ryeowook na přání mé milované lusi :) já nwm proč ae přijde mi to hrozně sladké :) ikdyž se mi to ke konci krapet zvrtne XD ae nevadí stejně se mi to hrozně líbí :)

jsem z nuděn vlastním životem nemám co dělat teda mám ae nic mě nebaví ve škole jsem oblíbeny ae k čemu mi je oblíbenost? lidé za mnou chodí jen když něco potřebují a pak zase zmizí a vrátí se zase až když něco potřebují a k čemu mi to je? k ničemu. chtěl bych mít pravé přátelé na které se mohu spolehnout s kterými se můžu pobavit a podrží mě a ne že oni spoléhají na mě a ani poděkovat neumí no k čemu mi to je? z toho je pak člověk znuděný a nejraději by se na vše vykašlal či se jen otočil zády a někam si zalezl a nikdy už se mezi lidmy neobjevil
procházel jsem se školní chodbou a mířil jsem ke skřínce ve škole zrovna něco opravovali a všude byli štafle takže člověk musel dávat pozor kam šlape aby nezakopl a nespadl do jednoho z kýblů plněných vodou
v jednu chvíli jsem uslyšel křik a zahlédl chlapce jak proti mě běží natáhl jsem ruce a chlapce uchopil kolem pasu ae jak byl chlapec rozeběhnutý a já nebyl připraven tak sem si zadkem sedl do jednoho z kýble který byl zrovna plný vody tudíž mí to v kalhotech jak si čvachtalo chlapec který na mě spadl jen zvedl hlavu a zpod svých řas vykoktal nějakou nesrozumitelnou omluvu a utekl s rudými tvářemi pryč
zvedl jsem se s kýble a stále koukal na chodbu kterou se záhadný chlapec vydal neznám ho ae nebude těžké zjistit kdo to byl soudě podle lidí kteří byli v tu dobu u mého koupání
prošel jsem celou školu a vyzpovídal všechny lidi kteří byli u té scénky dokud jsem nezjistil jmého toho záhadného chlapce ae ještě předtím jsem se musel jíti převléci do suchého oblečení abych nenastydl
když jsem tedy zjistil jmého toho který mě tolik zaujal vydal jsem se po škole ho nalést ae ještě před tím jsem upekl nějaké ty koláčky já totiž rád vařím tím jsem taky proslavený
pár koláčků jsem dal do sáčku a vydal se chodbě dokud jsem nedošel ke třídě prváků neobtěžoval jsem se klepáním byla totiž přestávka a jen jsem otevřel dveře jen co jsem to udělal nastalo ve třídě hrobové ticho
všichni umlky a koukali se na mě ae mé oči již mapovali třídu dokud nenašli toho koho hledali
chlapec se koukal do sešitu zřejmně se učil soudě podle jeho zadumaného výrazu ae to mu dlouho nevydrží
došel jsem až k jeho hlavici a řekl jsem
ahoyky
chlapec zvedl pohled od sešitu a zamrkal
ahoyky řekl ae pak se zarazil a kryl si hlavu sešitem
zasmál jsem se a sešit mu z rukou sundal
co pak děláš wookie? řekl jsem jeho jméno
no kryju se očekávám že mě praštíš po tom co jsi se díky mě vykoupal v kyblíku a jak znáš mé jméno? zeptal se se zájmem
jak ho znám? no přečetl jsem si ho na sešitu kterým si se tak kryl a za to že jsem se vymáchal tak nemůžeš jak jsem se doslechl tak si uklouzl po vodě která byla na podlaze a dojel si až ke mě tak jsem tě jen chytil a zbatek znáš usmál jsem se na něj a dal mu na lavici sáček se sušenkami
sušenky? k čemu a za co pak? podivil se chlapec
díky tobě mám z něčeho radost a začal jsem se opět smát to mé vykoupání ve mě probudilo něco uvnitř mě co spalo a ty jsi to probudil k životu za což ti děkuju
počkat nejsi náhodou key? zeptal se wookie
jo jsem to já jak jsi to uhodl? zeptal jsem se
no soudě podle koláčků nebo sušenek nevím jak to přesně nazvat tak pokud vím tak na této škole je dělá jen jediný chlapec a to je key teda dělá je více lidí ae o tobě se ví že rád pečeš a navíc ve dveřích stojí holky které mají na cedulkách napsáno i love key takže bych řekl že to je dostatečná nápověda
usmál jsem se a wookie se rozesmál se mnou
co takhle si zajít ven? zeptal jsem se ho a on souhlasil po škole jsem na něj čekal a chodili jsme takto ven několik měsíců a já si začínal uvědomovat že cit který k němu chovám není čistě přátelský uvědomil jsem si že ho miluju a at chce nebo ne vyznám se mu vyznám se mu ze svých citů je mi jasné že ho můžu zratit ae také je mi jasné že ho můžu získat a nikdy o něj nepřijdu
wookie
ano keyi?
víš potřeboval bych se tě na něco zeptat
na co pak?
to ti nemůžu říct tady je to moc osobní řeknu ti to u mě doma ano? zeptal jsem se ho a doufal že bu souhlasit a k mému překvapení souhlasil a zdálo se že až moc nadšeně a to ještě nevěděl co ho čeká
celý den jsme se ve škole bavili smáli se ae to jen o přeskávkách a hodině volna a konečně bylo po škole a za pár hodin měl ke mě wookie přijít připravil jsem doma něco k jídlu a chytře se zbavil rodičů s tím že mi přijde na návštěvu někdo důležitý a já nechci být rušen rodiče se na nic neptali a na celý víkend odjeli tudíž jsem měl barák jen pro sebe
když jsem měl navaříno a poklizeno tak jsem šel připravovat svůj pokoj povlékl jsem postel ustlal jsem si a oblečení poházené po zemi jsem dal do koše na prádlo a pak jsem po pokoji dal vonavé svíčky a zapálil je vím chovám se zženštile ae toho kluka miluju a vím že má rád takové zbytečnosti jako štěnátka a kotátka a další mládátka pak má taky rád sladké a tak jsem upekl nějaké sušenky a jeho oblíbený dort ae s polevou počkám na něj co bych pro ty štěněčí oči neudělal že?
pokračování povídky key a ryeowook když jsem měl vše hotovo odpočítaval jsem hodiny a pak i minuty do příchodu mé lásky ta doba se zdála snad nekonečná když tu najednou se ozval ten líbezný zvuk zvonku ohlašující příchod nějaké osoby
rychle jsem se na sebe podíval do zrcadla a zkontroloval jak vypadám a pak jsem bral schody po dvou až jsem zakopl a zbytek schodů jsem se skutálel v tom se ozval zvonek ještě jednou a já se rychle seškrábal ze země a ke dveřím jsem téměř doletěl otevřel jsem dveře a na rohožce leželo nějaké ...lízátko?
co to je? řekl jsem ae asi až moc nahlas
nelíbí se ti? nemáš rád sladké? řekl wookie který se vynořil z poza rohu a koukal na mě smutnýma očima
ae jistě že mám jen jsem byl překvapený a zaskočený tím od kdy umí lízátka zvonit řekl jsem a on se rozesmál
tak pojd dovnitř wookie
jéé tady to hezky voníí řeklo moje štenátko
to jsou jahody máš je rád že?
ty si to pamatuješ keyi?
samozřejmě pamatuju si každé tvé slovo dodal jsem v duchu
tak to je skvělé co budeme dělat? zeptal se mě se zájmem
no tak nejdřív musíme dodělat polevu na dort a ještě namočit jahody do čokolády řekl jsem a usmál se a odměnou mi byl daorván ten nejsladčí úsměv který jsem kdy viděl
popadl jsem ho kolem ramen a odvedl k nám do kuchyně během cesty si zkopal boty a došli jsme do země zaslíbené kde jsem trávil většinu svého volného času doma jsem to byl většinou já ten který vařil či pekl kuchtík key
navlíkl jsem si zástěru a jednu obmotal i kolem utlého pasu wookieho
tak to bychom měli- řekl jsem a usmál se
růžová ti moc sluší keyi a ta kuchářská čepička ve vlasech je dokonalá
vážně wookie? řekl jsem smyslně a všiml si jak se wookie zadrhl a já se musel pousmát načež se usmál i on
tak jdem na to wookie?
jistě jen do toho
vzal jsem vařečku a měchačku a začal jsem míchat polevu koutkem oka jsem sledoval wooka jak krájí jahody byl tak sladký že i ta čokoláda se začala rychleji rozpouštět využil jsem jeho nepozornosti a dal jsem si kus čokolády na prst pak jsem se přiblížil k wookovi poklepal jsem mu na rameno
ano? řekl když se otočil
wookie můžeš ochutnat tu čokoládu prosím?
zadíval se na mě a já na něj pak se opět zadíval na mě a začal zkoumat můj prst všiml jsem si jeho pohledu a prst mu dal před obličej
na ochutnej usmál jsem se na něj a prstem se ho šťouchal do jeho měkkých polštářků
on je na můj prst nevěřícně podíval ae po nějaké době otevřel své rtíky a já svůj prst vsunul dovnitř taková slast on mi svým jazykem příjížděl po mém prstu a jemné slíbaval tu čokoládu
koukal jsem na wooka jak má slastně přivřené oči a saje můj prst a já si olízl rty
wookie? řekl jsem
on otevřel oči a odpoutal se od mého prstu avšak já jeho rty uvěznil v hlubokém a jemné polibku
keyi zasténál tiše
keyi
keyi -tohle už bylo o něco naléhavější
otevřel jsem oči a koukal na zmateného wooka který si mě zkoumavě prohlížel- takže tohle byl jen sen? moje představivost?och za co?musel jsem se tvářit asi vážně komicky když se wookie rozesmál
keyi ta čokoláda už asi bude nemyslíš? zeptal se mě a opět se usmál
tak nádherný zvonivý smích má
wookie můžeš mi podat jednu jahodu? poprosil jsem ho a on kývl
podal mi jahodu a já rychle zamíchal čokoládu a tu jahůdku do čokolády namočil jen kousíček pak jsem si jí vsunul do úst pro ochutnávku
wookie podej mi ještě jednu prosím on se usmál a opět mi jednu podal z toho jeho úsměvu jsem se sotva udržel na nohou
namočil jsem jahodu do té tekuté věci a vytáhl jsem ji přiložil jsem si jí k ústům pofoukal jsem jí napřáhl jsem ruku a naznačil wooka aby otevřel tu svou roztomilou pusinku
on mě uposlechl a otevřel jí já mu tam jahůdku vložil a ruku jsem opět svěsil k tělu
zkoumal jsem wooka který měl blaženě přivřené oči a jahůdku si vychutnával
ještě- zaprosil když otevřel svá kukadla
uposlechl jsem ho a převzal si od něj další jahodu opět jsem jí namočil a vložil mu jí do ústí a jen tak omylem jsem mu otřel čokoládu o tvář
wookie máš na tváři čokoládu- řekl jsem a on si ručičkama začal šmejdit po tvářičce
počkej udělám to sám
sklonil jsem se k němu a téměř motýlím pohybem mu hřbetem ruky setřel tu čokoládu která se tam vyskytla omylem
zadíval jsem se mu do očí a než jsem se stihl rozkoukat wookieho rty byly najednou přilepené na těch mých
na tenhle podmět jsem čekal obejmul jse wooka kolem těla pažemi jsem ho pak chytil pod zadeček a vysadil na linku ujal sem se líbat jeho krk a pak jsem si udělal vlhkou cestičku až k jeho uchu do kterého jsem mu foukl a wookie se mírně zachvěl zaklonil hlavu a nechal se unáčet polibky kterými sem mu ted kropil jeho oušku
jazykem jsem ho letmo pošimral a pak jsem ho kousl až wook zasyčel ae i přesto seděl a slastně sténal mé jméno
key..i prosím prosím
odpoutal jsem se od jeho ouška a zaměřil se na jeho rty vyhledal jsem ty polštářky které mě již několik měsíců lákali a ted si přímo žádali o políbené a já jim nehodlal tu radost odebírat
jemně jsem na ně zatlačil a wook mě bez sebemenších protestů vpustil dovnitř začal jazykem prozkoumávat jeho ústa nejdřívě jsem objel jazýček jeho horní patro a zoubky a pak spodní plenil jsem hladově jeho ústa občas jsem se musel odtrhnout od jeho úst abych se se mohl nadechnout a pak jsem se opět přisál k němu
cítil jsem jak se mezi polibky usmívá
co pak? zeptal jsem se ho po nějaké době
ae nic já jen že o tomhle se mi zdálo už dlouhou dobu a ted tu sedím na lince a líbám s s tebou keyi- řekne wook a poslední slova téměř zašeptá
pššt nemluv a jen mě líbej ano? řekl jsem on jen kývl a opět jsem se sklovil k jeho tváři a líbal ty měkounké polštářky
rukama sem začal bloudit po jeho těle
rozepnul jsem mu neomaleně knoflíčky je docela těžké je rozepnout když vaše mysl se upírá jen na to abyste uspokojili tu předoucí osůbka kterou líbáte
počkej keyi pomůžu ti- řekl wook a oba se rozesmějeme
odpoutá se ode mě a začně si rozepínak knoflíčky své košile ae taky mu to moc nejde má tak roztřesené ruce že knoflíčky několikrát mine ae nakonec se mu to podaří
když má košili rozepnutou
skloním se k jeho hrudi a rukama z něj košili schodím podívám se na jeho tělo a než se stačí wook zeptat co se děje přisaju se na jednu z bradavek a dlaněmi bloudím po jeho těle
wook tohle nejspíš nečekal a tak vykřikl a pak už jsem jen slyšel vdychání a sténání mého jména
pravou bradavku jsem žužlal a tu levou jsem mnul mezi prsty ae aby to té druhé nebylo líto tak jsem po nějaké době vystřídal a tu co jsem mnul jsem žužlal a na opak
wook se pod mými doteky a rty svíjel v opojení
kee.yii říkal mezi jeho skučením dech se mu zadrhával ae to ještě nevěděl co ho čeká
odpoutal jsem se od jeho božského těla a přesunul jsem se opět k jeho rtům
líbal jsem ho a šeptal jeho jméno stejně tak i on šeptal to mé
využil jsem jeho malátnosti a rukou jsem směřoval k pásku jeho kalhot
odpoutal jsem se od jeho rtů a zahleděl jsem se tomu koťátku do očí on se na mě podíval a kývl že můžu
rozepnul jsem přesku jeho kalhot
opět jsem uvěznil jeho rty v polibku ae moc dlouho netrval po chvilke se kuchyní ozíval výkřik wooka když jsem jeho chloubu chytil pevně v rukou a stiskl
pšššt lásko nekřič
too. jsou....s..teny.. rozko...še keyi řekl ikdyž se mu dech zadrhával musel se nadechnout aby mohl pokračovat
odpoutal jsem se od jeho rtů a zadíval se mu na obličej
rty byli mírně napuchlé od neustálého líbání a jemně se třásli
oči měl pevně semknuté a když jsem ho opět uchytil za úd tak otevřel svá kukadla a v jeho očích se odrážela touha a chtíč a já se mu chystal dát vše
opět jsem se sklonil k jeho hrudi a putoval jsem po jeho hrudi a zasypával jí letmými motýlími polibky
postupoval jsem jako šnek v příšerně mučivém tempu ae nemohl jsem to své kotátko týrat věčně
sundal jsem jeho kalhoty a svými rty jsem se postupně přibližoval k tomu co mi za pár okamžiků zmizelo v ústech
ryeowook zakřičel a chytl mě za vlasy
bolelo to ae já se nehodlal vzdát po nějaké době mě wook pustil a já svou hlavou pohyboval na horu a dolů a to jen kvůli tomu abych slyšel jeho vzdechy které se ozývali celou kuchyní
v mé představě sál wookie můj prst avšak tentokrát jsem to byl já který poskytoval slast tomu druhému ae nevadilo mi to
wookie si žádal o víc prosil mě a zároven se omlouval a já se mu rozhodl vyhovět
zrychlil jsem tempo sání a tiskl jsem mu varlata pak můj prst zabloudil a vydal se na průzkum až dojel k wookieho otvůrku
mírně jsem zatlačil a článek prstu v něm zmizel wookie nedal na sobě nic znát a tak jsem tam dal i druhý prst toho už si wookie všiml ae držel začal jsem prsty pohybovat a když jsem našel ten kouzelný uzlíček nervů tak se opět kuchyní ozývalo to slastné skučení
wook se svíjel jako had a žádal mě o víc
vyhověl jsem mu a zrychlil tempo přírazů ae po nějaké době mu prsty byli málo
zastavil mě a otočil se vystrčil na mě svůj krásný zadeček
no kdo by odolal
zeptal jsem se ho jestli můžu a on jen kývl
na nic jsem nečekal a pronil do něj
wook byl natolik uvolněný a tak to šlo snadno jen vykřikl v návalu rozkoše
přirazil sem do něj a chvilku setrval po chvilce to byl sám wook kdo se začal pohybovat a tím mě vyburcoval začal jsem jemně a pomal přirážet abych mu neublížil ae on sám si žádal o víc a já mu tu rozkoš nehodlal odepírat
přirážel jsem do něj stále rychleji hruběji a tvrději a on jen sténal a křičel mé jméno
v náporu vášně se nám i podařilo schodit z linky mouku takže vše bylo ponožené v bílém oparu ae mé jen zajímalo kdy se dostaví pocit uspokojení
už u..ž buudu. k...eyi řekl wook a já mu chtěl pomoci natáhl jsem ruku která za chvilku uchopila jeho penis a začal jsem jej třít a pak jsem ho stiskl a povolil pumpoval jsem s ním dokud wook nezakřičel a nevyvrcholil do mé ruky a to byla poslední kapka kterou jsem i já potřeboval
pár krát jsem přirazil a udělal jsem se do toho krásného zadečku unaveně jsem z wooka vyklouzl objal wooka kolem pasu a sundal ho z linky
on přímo do mého objetí spadl
vmlaskl jsem mu polibek na tvář a on mi ho opětoval
to bylo nádherné řekl wookie a já musel víc než souhlasit
přímo dokonalé řekl jsem
co takhle sprcha?
tak jo usmál se na mě a já ho opět vzal do náruče
mám nohy keyi
to já vím ae musíme šetřit tvůj zadeček lásko usmál jsem se na něj a políbil ho
on se jen zachumlal do mé hrudi a pak se skoro rozplakal
co se stalo wookie? ublížil jsem ti? řekl jsem vyděšeně
ne to ne ae co ten dort?
otočil jsem se do kuchyně a všiml si rozpláclého dortu na podlaze
podíval jsem se na wooka a řekl-
tak si uděláme nový ae nic nenahradí dort jako ty lásko
nejraději bych snědl tebe což se mi málem povedlo

sisung :)

8. června 2012 v 22:59 | Pitrísek a Denný |  Other K-POP
Takže další tu je pár siwon a yesung :) no trošku neobvyklé ale proč ne že? XD No snad si to někdo přečte a bude se to líbit :) pokud ne tak doufám že vás to aspon pobavilo XD kdyby vás nezaujal děj tak aspon ty chyby tam XD
varování? a kouká na to někdo? jak já neumím psát milostné scény od toho tu je moje denný :) ta je v tom mistr :) inak tohle je povídka pro ní :)
nemám rád francouze tak zatraceně je nemám rád - postěžoval si yesung na hlas
pořád si jen něco brblaj pod vousy a když se jich někdo na něco zeptá a chce po nich nějakou srozumitelnou a klodnou odpověd tak co udělají? nic chytřejšího je nenapadne než začít štěkat a ještě v lepším případě začnou mňoukat no mám já tohle zapotřebí? - jen co yesung řekl nahlas svou myšlenku zadíval se na svého dlouholetého kamaráda a čekal co mu na to odpoví to víte siwon je dnem i nocí začtený v bibli a kromě ní ho nic jiného nezajímá ae pokaždé má nějakou chytrou odpoveď k jakémukoliv tématu
no to víš sungie jsou to žabožrouti
žabo co? zeptal se sung překvapeně
no jedí žáby nebo ne? teda alespoň ty jejich stehýnka prý je to delikatesa - pronesl a stále se koukal do své bible. yesung si uvědomil že bylo toho vztekání dost a že se podívá co to wonie čte teda on ví co čte ae jen tak pro zajímavost nakoukne svému příteli přes raemeno a vypískne
co se děje yesungu? zeptá se won překvapeně a pohledem mapuje svého kamaráda který svým pohledem mapuje stránku shiwonovi bible
no tak mluv se mnou- zeptá se o něco naléhavěji a potřepe s jeho rameny po několika minutoém tichu se yesung probere a zadívá se do woniho očí přiblíží se k němu na tolik že se téměř dotýkají nosy siwon dokonce cítí jeho dech na svém krku jak ho příjemně šimrá stačí se jen naklonit a spojit jejich rty v hlubokém a vlkhém polibku
počkat na co to myslím? okřikne se shiwon v duchu ae při pohledu na rty jeho kamaráda ho polije horko a polkne cítí jak se mu teplo rozlévá po celém jeho tělo a zároven jak se na jeho zádech objevuje pot tak studený a přesto je mu teplo
shiwone slyšíš mě? zeptá se yesung a zamává shiwonovi před obličejem jeho biblí
co co se děje? zeptá se shiwon a zmateně se dívá na sunga vždyt před chvilkou se téměř otíraly rty o sebe a ted je sung na druhé straně postele že by se sung uměl přemisťovat? ae z jeho myšlenek ho vyruší sungův naléhavý hlas
shiwone co je to?
co je co? nechápe shiwon
tohle - a ukáže prstem na obrázek nahé ženy v bibli
žena?
a?
je nahá?
a?
si křesťan!!!
a?
no pokud vím shiwone tak tobě se nelíbí když děláme před fanynkama nějaký ten fanservis když někdo někoho jen tak z legrace políbí
říká kdo? líbí se mu to ae chtěl by být to ho taky součástí teda on je heechul ho vždycky políbí nebo poplácá po zadku ae heechul není yesung ach sungu kdyby si jen věděl pomyslí si shiwon
a díváš se tu na obrázek nahé ženy?
tak je nahá no a? jak vidíš tak to se mnou nic nedělá a to z jednoho prostého důvodu
a to z jakého? zeptá se se zájmem sung
já nemám rád ž... - sakra tohle už je moc přece mu neřeknu že jsem na kluky ještě by se mě zeptal kdo se mi líbí a mohl bych si jít balit věci
ty nemáš rád co?
nemám rád když jsou ženy nahé a nebo jim vykukuje kus kůže ae tohle je jen na obrázku neřeknu kdyby se mi tu producírovala nějaká nahá baba v pokoji
tak to bys po ní házel knížkama že?
knížkama ne to bych je mohl roztrhat a mohli by se poškodit ae zavolal bych heechula ten by se jich nějak zbavil
a už bychom o nich nikdy neslyšeli že?
přesně tak
ae víš wonie na mě se můžeš taky spolehnout pokud budeš něco potřebovat tak řekni ano?
vážně?
vážně
ať to bude cokoliv?
aťo to bude cokoliv wone
shiwon se zapřemýšlí co by tak pro něj mohl sung udělat aby dosáhl toho čeho by mohl maximálně vytěžit
sungie?
ano
no je tu něco s čím by si mi mohl pomoci ae je tu trochu citlivé a moc osobní- řekne a jen tak na oko skloní hlavu a poslední slova jen tak zašeptá jen pro efekt
a co pak to je? v yesungovi hoří zvědavost shiwon který ví vše ho žádá o radu? tak to je paráda konečně bude k něčemu užitečný
no víš je tu někdo koho mám rád a nevím jak mu to říct - řekne smutně a pohlédne do očí yesunga a mimoděk vytlačí slzu aby tomu dodal na dramatičnosti
yesung je zmaten tím co vidí ae nedá na sobě nic znát pomůže svému příteli nadechne se a řekne
tak si představ že ta dívka kterou máš rád jsem já - pronese a usměje se
dívka? dívka? ty blbče to tebe mám rád tebe a nikoho jiného -avšak na hlas to neřekl
no tak dobře ae nesměj se mi ano?
jistě že nebudu tak šup jen do toho - pobídne jej yesung
mé srdce bolí kdykoliv na tebe jen pomyslím miluju tě ae říct ti to nemůžu odehnal by si mě a už nikdy se na mě nepodíval a to bych nesnesl miluju ty chvíle kdy ti můžu být na blízku a dotknout se tě byť jen je to omylem jsem za takové motýli doteky rád a těším se kdy zase budeme spolu a já uslyším tvůj hlas a tvůj nádherný smích víš před tím jsem byl jiný nezajímal jsem se o lidi a slovo láska mi bylo cizí ae pak jsem poznal tebe a vše se změnilo začal sem se zajímat o lidi a ne jen o svou bibli když jsem si v ní četl a ty si byl někde poblíž tak sem od ní zvedal zrak a nenápadně tě pozoroval sledoval jsem každičký tvůj pohyb jsi tak okouzlující ae ty sám si to nepřipouštíš nevidíš to jak si perfektní a lidem kolem sebe zvedáš náladu kdyby si jen věděl že už jen pouhou myšlenkou na tebe porušuji vše co jsem si slíbil miluju tě
shiwon celou dobu sledoval výraz jeho přítele a snažil se v nich něco vyčíst ae yesung se tvářil pořád stejně neříkejte mi že mu to nedošlo?
tak jaké to bylo? zeptal se shiwon s hranými obavami v hlase
yesung nebyl schopný slova věděl že se se shiwonem něco v poslední době děje ae že je až takto zamilovaný netušil
můžu mít otázku shiwonie?
no jistě ptej se
mluvil si o dívce? zeptal se yesung a už očekával pohlavek od shiwona že z něj dělá homíka
o dívce? co pak máme nějakou dívku ve skupině? leda že by se vydávala za chlapce- to je ten sung tak natvrdlý? miluju ho ae ted bych mu dal pár facek
je to někdo ze skupiny? to poslední slovo sung vypískl
jo- řekl zcela klidně shiwon
chvilka ticha sung totiž začal přemýšlet a mezitím hypnotizoval zeď na proti němu
sungu? jsi v pořádku? zeptal se shiwon po pěti minutách co se sung nehýbal
no jasně že jo jen přemýšlím
přemýšlíš?
jo
a o čem?
no o tom koho by si mohl mít tak rád s kým si poslední dobou v blízkosti
to tě to tak zajímá?
jo- no jasně že jo chci vědět kdo mě tak hnusně předběhl
tak já ti poradím dobře?
vážně? pomůžeš mi?
no jistě jsi můj dobrý přítel a tvůj názor mě zajímá- a hlavně tvůj výraz až to zjistíš dodal pro sebe won v duchu
takže první nápovědá má černé vlasy
tak to by mohl být heechul hae kyu hangeng
tak další nápověda ano?
yesung kývl
rád nosí brýle
tak heechul?
nosí taky naušnice?
heechul?
rád mění barvu vlasů nebo střih vlasů
heechul! yesung si byl jistý že to musí být heechul
a poslední nápověda- pokud to teď neuhodne tak ho asi propleskne pomyslel si won sám pro sebe a pomalinkuse přisunul k sungovi
má rád brouky dokonce má svou vlastní sbírku ae nikomu jí neukazuje avšak u mě uděla vyjímku a ukázal mi jí
jakmile to dořekl tak byl téměř nalepen na sungovi a díval se mu zpříma do očí
hmm. nech mě přemýšlet pokud vím tak tu brouky nidko nevlastní - shiwon to už pomalu začína vzdávat- teda kromě mě já mám sbírku brouků a ty sem ti ukázal jako jedinému že bych to byl já? zeptá se sung nejistě a ukáže na sebe prstem a místo odpovědi je povalen do peřin a zalehnut tělem svého dlouholetého kamaráda
no jasně že jsi to ty ty blbečku! zavrčí nebezpečně shiwon blízko sungova ucha
tak počkat vyznáš mi tu lásku a pak mě nazveš blbečkem?
jo - řekne a usměje se shiwon
co je tu tak vtipného? zeptá se sung
shiwon foukne sungovi do ouška a trochu se nadzvedne aby viděl do jeho očí
no pokud se nepletu tak sem ti vyznal lásku a sedím na tobě co myslíš že mám v plánu? řeke won a smyslně si olízne rty
sung zalapá po dechu ten ton kterým to won řekl způsobil že se mu udělali mrazíky po celém těle
co máš se mnou v plánu? to nevím povídat si? řekne sung a usměje se jako andílek
zdá se že ti to nedochází budu tě muset nějak potrestat- zavrčí nebezpečně shiwon a skloní se zpět k sungovu uchu do kterého opět foukne což má za následek že se sung mírně zachvěje
no tak wone slez ze mě konec legrace ano?
myslíš že je to legrace?
no jasně vím že od tebe mi nic nehrozí si křeťan a čteš bibli a složil si slib takže se nemám čeho bát
hm. - tak takhle to vidí chlapec? však já mu dokážu opak
sung se zapře na loktech že vstane a odejde ae když se jen pohne tak shiwonova ruka vystřeli k těm jeho chytne ho oběmi pažemi za zápěstí a přirazí je k pelesti posteli
co to? pomyslí si sung
shiwone pust mě no tak tohle není legrace zkouší to sung ae je to marné popudil proti sobě samotného shiwona a ten mu to vrátí ještě bude sténat jeho jméno a bude prosit
ae co pak vždyt si říkal že je to legrace ne? a já se rád bavím tak mě nech si s tebou pohrát- řekne a zadívá se do očí svého přitele avšak nečeká na odpověď a kolenem se dotkne sungova rozkroku a odpovědí mu je slastné zaskučení
líbí se ti to viď?
sung jen pohne hlavou do strany v nesouhlasu
vážně ne? tak s tím něco uděláme
lež a ani se nehni ano? shi to řekne takovém stylem že sung leží na místě a bojí se byť jen nadechnout
won dojde ke skřini a vytáhne z jí pouta schované jen pro tuhle příležitost otočí se a dojde k posteli
to sem koupil jen kvůli tobě - řekne a vzápětí jsou sungovi ruce spoutány k posteli
tak a teď si jdeme hrát řekne won a již po několikáté si oblízne rty
shiwon se skloní opět k sungovi a uvězní jeho rty v horoucím polibku avšak nezdá se že by sung spolupracoval a tak zvedne koleno o něco výš čímž si vyslouží zaskučení z úst jeho "milence" a toho využije a vpluje mu jazykem do úst po nějaké chvili se odpoutá od jeho úst s tím že takhle dál už by to nešlo a at se sung taky zapojí jinak vytáhne dalěí hračky které by se mu určitě nelíbili
sung který ví že je won schopný všeho a že vždycky dostojí svých slov se natáhne pro polibek ae whi mu uhne
ae co pak nějak nedočkavý ne? řekne s posměškem a skloní se k jeho tváři opět mu zafouká do ouška a mírně skousne jeho ušní lalůček pak jej olízne vsaje do úst a chvilku jej žužlá po nějaké době se odpoutá od jeho ucha a putuje po jeho hrudi nejdřiv jen tak rukama pak se rozhodne že takhle mu slast nepřinese a tak mu vyhrne triko až ke krku zadívá se na to tělo co se mu te´d nabízí ví že sung není nějaký extra sportovec a moc neposiluje ae to co vidí jej přinutí se podívat do oči svého milence který se momentálně třese strachy či touhou? kdo ví
shiwon dlaněmi přejíždí po jeho tělo a zastaví se u jedné z bradavek chvilku jí mne v prstech a po chvilce se k ní skloní a vsaje jí do úst žužlá jí a mezitím poslouchá vzdechy sunga který se pod ním svíjí jak had což způsobuje že se mu pouta začezávají do kůže ae to nevadí má pocit že je v extázi to co s ním shiwon provádí je neskutečné
shiwon culmá jednu bradavku a aby to té druhé nebylo líto tak se jí začne také věnovat vezme jí a jemně jí začne sát pak se do jedné zakousne po nějaké době se odtrhne od jeho hrudi a zadívá se na sunga jehož oči jsou zamlžené touhou a jeho rty se chvějí ty krasné plné rty přimo vybízejí aby si je shiwon vzal a ten také tak učiní pčisaje se k nim a svůj jazyk opět ponoří do úst svého milence který tentokrát spolupracuje a přidává se k této hře oba bojují o nadvládu ae shiwon vyhráva plení ústa svého milence a jejich jazyk tančí ve víru vášne po nějaké době se od sebe odpoutají aby se mohli nadechnout a shiwon opět putje po jeho těle líbá jej na krku a zanechává tam pár flíčků jako teroterium sung je jen jeho a nehodlá se o něj s nikým dělit dlaněmi šmejdí po jeho nahém těle a rty mapuje jeho hrud až se dostane k pupíku který obkrouží jazykem a pak do něj i vpluje ae dlouho tu nesetrvá jelikož pnutí v jeho kalhotech už je nesnesitelné potřebuje vypustit svého přítele ae mezitím si tu bude ješte hrát nechce jej přeci vystrašit ae když pohlédne na sungovy oči zastřené touhou tak si je jistý že kdyby do něj ted pronikl tak by ani v nejmenším neprotestoval ae zkoušet to raději nebude
kolenem se opět pohne proti jeho klínu a odpovědí mu je slastné zaskučení
shiwonie prosím
hm? prosíš? a o co ? zeptá se shiwon sunga po té co se odpoutá od jedné z jeho bradavek
wonie prosím vezmi si mě
cože? to myslíš vážně¨?
ano prosím... prosím vezmi si mě teď hned- v jeho hlase je slyšet touha avšak won ho chce ještě potrápit
rty se opět přesune k jeho hrudi a pomalu sklouzává níž až se dostane k lemu jeho tepláků opatrně pod ně vklouzne a jen tak omylem se dotkne sungova mužství ten vykřikne rozkoší a jeho prosby jsou ještě víc naléhavější avšak shiwon už je rozhodntý musí ho přeci připravit
stáhne mu tepláky i s trenkama a ihned pohltí jeho penis do úst což zaskočí sunga takový nával rozkoše snad není ani možné vydržet vykřikne slastí když ho won opět pohltí do úst a tiskne mu varlata taková slast pomyslí si sung a je mu jedno že si připadá jako děvka právě ted ho zajímají jen rty shiwona obklopující jeho chloubu
shiwon ho vypustí z úst a zahledí se opět na svého milence a při tom pohledu se musí usmát sungovi teče slina a má ruce v pěst
nehodlá mu odepírát slast a opět se přisaje k jeho penisu a varlata tiskne v dlaních pohrává si s nimi a mezitím laská jeho chloubu když jej vypustí tak přejede po jeho délce a líbá jej po chvilce z sunga vyteče kapička touhy slizne jí a nechá si jí v ústech vyškrábe se na sunga a políbí jej jeho vlastní sperma mu vtiskne při polibku sung jej líbá nedočkavě a dravě až to samotného shiwona zaskočí ae nechá se
shiwonie no tak už toho nech chci tě cítit v sobě prosím - zaskučí yesung až se nad ním shiwon málem slituje ae opravdu jen málem
kde pak miláčku- řekne a opět se vrátí k jeho chloubě
polaská jí a mírně jej kousne přetáhne předkožku a opět ho vsaje přičemž si pomáhá rukou pár krát zapumpuje pak jej hrubě stiskne v dlani přičemž sung zakřičí v návalu slasti
shiwon využije jeho malátnosti a prsty se vydají na průzkum najde to co hledal a strčí jeden prst do těla svého milence
yesung se v tu ránu spamatuje a zmítá sebou cizí předmět uvnitř něj se mu vůbec nelíbí ae shiwon ho opět vsaje do úst a tak upustí od bolesti a začne se jeho tělem opět prohánět slast
shiwon to zkusí ještě jednou a opatrně zasune článek svého prstu do těla svého milence ae raději použije lubrikant který si přinesl ze skřínky společně s pouty nanese si ho na prsty a opět se ponoří do dírky své lásky tentokrát to jde snadno a v těle yesunga zmizí naráz dva prsty pohne jimi a sung bolestivě zaskučí avšak nevypadá že by ho to nějak bolelo a tak do něj won strčí další prst a pak další pak je vyndá a opět vrazí začne jimi pohybovat a měnit úhly přirážení až najde ten sprvný bod ten uzlíček nervů díky kterému se pod ním sung svíjí jako had a prosí o víc
shiwonie prosím pomiluj se se mnou
shiwon už nemůže dál čekat stáhne si kalhoty a najeden příraz vnikne do yesunga ví že mu může ublížit ae už to nemůže vydržet jeho chlouba si žádá pozornosti yesung zakřičí ae ydrží to chápe že se won musel celou dobu přemáhat a že se snažil aby ho to tolik nebylo a tak se snaží tolik nekřičet ae přesto si pár slz najde cestu ven z jeho očí
promin yesungie promin mi to
řekne shiwon načež začne do sunga zběsile přirážet ten jen křičí bolestí ae poté co shiwon vystřídá několik směrů a úhlů přírazů začne sténat slastí a dává to hlasitě najevo jak se mu to co s ním shiwon provádí líbí
začme přirážet proti shiwonovi
shiwonie pust mě zaprosí
a shiwonie ho políbí a během jejich dravého polibku jej odpoutá v tom je ocitá na zádech a sung na něm přisaje se na jeho rty a opět na něj dosedne však tentokrát je to sung kdo si udává své vlastní tempo ae po několika přirázech je vyčerpaný a tak ze shiwona sleze a klekne si na čtyři vystrčí na wona svou prdelku a ten neváhá a vezme si to co mu je nabízeno chytne sunga za zadek a opět prudce až po kořen do něj přirazí a začne zběsile přirážet yesung začne vdychat slastí a sténá shiwonovo jméno a prosí jej o víc chce rychlejší a hrubější tempo a shiwon mu vyhoví políbí jej na záda a začne zběsile přirážet přičemž uchopí jeho chloubu do dlaně a začne jí třít
yesung v návalu rozkoše se už neudrží na rukou a svalí se do peřin shiwon si ho otočí na bok a začne do něj opět pronikat a hluboce přirážet ) ten kluk má ae výdrž
shiwonie já ...už ...už budu říká yesung mezi vzdechy a mezi vykřiky rozkoše kdy sténá shiwonovo jméno
počkej zlato počkej na mě prosím
pronese shiwon a zapumpuje dlaní a ještě párkrát přirazí načež se udělá do sungova tělo vykluzne z něj a opět se přilepí na jeho penis parkrát jej vsaje skousne uchopí varlata a už cítí lepkavou tekutinu ve svých rtech poslušně jí spoliká a nechá si kousek pro sunga natáhne se nad něj a políbí ho aby ochutnal sám se
jsi úžasný a sladký když sténáš mé jméno a prosíš o víc - pronese shiwon mezi polibky
yesung se pomalu probírá z návalu slasti ae ještě má dost sil aby dal malou facku shiwonovi se slovy- seš blbej a políbí jej
shiwon se po pár hodinách vzbudí a zadívá se na obličej svého milence
pořád má vlasy vlhké od poty ae usmívá se - konečně se splnilo to v co jsem doufal miloval se sungem s láskou jeh života a doufá že si to ještě někdy zopakují

eunhae

8. června 2012 v 22:47 | Pitrísek a Denný |  Other K-POP
Zdarec lidičky, už je to nějaká doba že? pár let XD no dobře tak dva :)
Tak jsem přidávám článek no spíš povídku :) je to na téma eunhae :) tak snad se bude líbit :) omlouvám se ae tohle je styl, kterým píšu, takže je jasné, že tam bude hned několik chyb. Mě totiž čeština nemá moc ráda XD ale mě to nevadí :) Tak snad to pochopíte a budete vědět co jsem tím myslela :) pokud ne tak nevadí no XD

Mám jedno velké štěstí a to je, že jsem v jedné z nejslavnějších skupin celé Asie. Jsem člen Super Junior, ale k čemu mi to je? že mám slávu, peníze. Můžu mít vše co cho, říkají ostatní, ale to co chci nikdy mít nebudu. Mám někoho rád, no dovolím si říct,že víc než rád tu osobu miluju celým svým srdcem již ode dne, kdy jsem jej spatřil. Ano čtete dobře je to muž. A k mé smůle, která snad nikdy neskončí je součástí té samé skupiny. Což má i své výhody můžu se ho vídat a mluvit s ním kdykoliv, ale k čemu je mi to dobré, když se mu nemůžu vyznat,nemůžu mu říct co k němu cítím, protože bych ho mohl ztratit nebo ještě hůř, mohl bych zničit naše přátelství a co bych bez něj byl? co bych dělal kdyby tu se mnou nebyl on? Já vím co, nežil bych, ale jen přežíval. Před fanoušky bych se usmíval, ale jen co by se za mnou zakleply dveře mého pokoje, který sdílím s heechulem tak bych se rozbrečel a měl na všechno kolem sebe vztek. Když tak přemýšlím, tohle se už děje. Nevyznal jsem se mu, ale trápím se a tak pokaždé když nám skončí koncert si zalezu k sobě do pokoje, sednu si na postel, hlavou se opřu o zeď a začnu přemýšlet. Ticho v pokoji přehlušují jen slzy, které mi mimoděčně stékají po tvářích a dělají si vlhké cestičky po mé tváří, ale to snad nemůže trvat věčně nebo ano?
Hae kde jsi? za chvilku už musíme odcházet. Koukej naklusat do předsíně nebo odjedeme bez tebe, přece by si nechtěl nechat fanoušky čekat nebo ano?
Už jdu teuku-zavolám na leadera hned jen co najdu dvě stejné ponožky, které ihned návlékám na své krásné štíhlé nožky :)
Tak už jsme tady všichni,můžeme vyrazit? zeptá se teukie a odpovědí je mu sborové ano
Přesně tak leeteuk je náš leader, je to ten nejhodnější a nejlaskavější člověk, kterého znám. Nikdo není tak hodný jako on. Hyung je jediný komu se můžu svěřit se svými problémy s láskou, pokaždé mě vyslechne a snaží se mi pomoci ikdyž neví koho že to mám rád.
Po třech hodinách na podiu je končně konec. Nestěžuju si mám rád tenhle život jen jsem se moc nevyspal. Včera jsem opět brečel a tak jsem šel spát až kolem druhé ráno a v půl šesté máme budíček, abychom se stihli vykoupat, nasnídat a obléci a to všechno do půl osmé. No jsme početná rodina tak je jasné, že nám to bude trvat o něco déle.
Koncert byl úžasný kluci- řekne heechul a já mu musím dát za pravdu
kord ta část kdy jsi chytil woona za zadek viď?
co to blábolíš wookie?
ale heechule všichni sme to viděli -řekne yesung
no jasně sungu ty aby si se toho písklete nezástal že?
nejsem pískle-pronese wook a vzápětí nafoukne tvářičky
jistě že nejsi wookie- yesung popojde k wookimu a štípne jen do tvářoček na čež mu rukou počechrá vlásky
si naše malé sluníčko-řekne, popadne wooka za ruku a společně odcházejí
viděl jsem dobře? řekne heechul
no já bych řekl, že jo, pokud si teda viděl to samé co já
ale hae to přece nejde aby se dva kluci drželi za ruce nebo jo?
chulie a to že mě fackuješ přes zadek a líbáš mě kdykoliv je vhodná příležitost je v pohodě?
ale siwone to je něco jiného
a co chulie buď tak hodný a řekni mi to
když ono....tohle je ... no víš... já
nic neříkej- siwon popošel k heechulovi vlepil mu mlaskavý polibek na tvář odtáhl se od něj a jen pronesl- ale ale ty se nám červenáš chulie jedna
ch.uulie? chulie? CHULIE? ty kobyláku jeden bláznivej dostaneš náhubek a bude klid
ehm heechule?
Co je kyuhyune?!? zařve heechul v návalu vzteku
koně nemají náhubek a pokud si si nevšiml tak siwon je člověk
eh? vypadne z heechula. Popojde pár kroků zpět, pak obejde kolem siwona až se nakonec zastaví před ním
tak co jsi zjistil?
že si člověk
a podle čeho jsi to zjistil? zeptal se se zájmem siwon a cukalo mu obočí
protože máš pevný zadek a máš hlavně dlouhý....
nanananana sugmine neposlouchej. Dřív než to stihl heechul doříct přiskočil kyun k minovi a zakryl mu uši. Načeš ho také popadl za ruku a odtáh ho někam pryč někam hodně daleko od heechula
heechul se na mě podíval
hae nevíš co to mělo znamenat? zeptal se mě
no já nevím a co si to chtěl vlastně říct? zeptám se ikdyž vím že odpověd mě může traumatizovat na celý život
no...řekne a podívá se na siwona
že má hodně dlouhé nohy nemyslíš? koně mají poměrně stejně dlouhé jak zadní tak i ty přední a siwon má krásné nohy nebo ne?
no jasně jasné chulie -pronese siwon
kluci tak já jdu-řeknu jim na pozdrav a už si to mířím k dormu
Když jsem vyšel před koncertní halu, tak naštěstí nikdo nikde nebyl. Byl jsem za to rád. Mohl jsem se dříve dostat domů a ponořit se do teplé vody, aby se mi uvolnily svaly a pak za zavrtal do teplé peřinky ze které jen tak nevylezu.
Jdu pěšky, stejně nemám nic na práci a aspoň můžu v klidu přemýšlet o tom jak dál naložím se svým životem. Jenže má chvilka pro sebe netrvá moc dlouho. Za sebou slyším kroky a tak sám na svém kroku přidám. Osoba za mnou také přidá do kroku a já neváhám a raději se rozeběhnu.V běhu jsem vážně dobrý, ale to osoba za mnou nejspíš taky. Probíhám ulicemi a na nejbližší křižovatce se vydám do prava ikdyž vím, že dorm jen na zcela opačné straně. Teď mi jde jen o jedno dostat se co nejdál od té osoby co za mnou utíká.
Počkej no tak stůj zastav
slyším za sebou křik, ale odmítám zpomalit ba naopak ještě přidám do kroku, ale moc daleko neuběhnu.Malinký kamínek se rozhodl že mi mé plány zhatí a vydá mě napospas mému pronásledovateli, který mě okrade a nakonec zmlátí nebo snad něco horšího? Kdo ví.
Ležím na zemi a vedle sebe slyším kroky. Někdo se ke mě zklání a já se raději ani nehýbu a snad ani nedýchám. Bojím se.
No tak hae jsi v pořádky?
ehhh? ten hlas ten já přece znám
hyuku? řeknu když otevřu oči a nadzvednu hlavu
no jasně že já kdo jiný by to byl?
co tady děláš? zeptám se ho načež se on rozesměje?
co tady dělám já? to bych se spíš měl ptát já tebe nemyslíš? řekne a rozesměje se naplno, ale ještě předtím mi pomůže vstát.
No jak vidíš tak jsem zkoumal tvrdost zdejších chodníků a musím říct, že jsou tvrdé dost.
Soudě tvého kolene a lokte bych řekl. že ano.
Podívám se na své koleno a všimnu si červené skvrny, která se dere na povrch kalhot.
Můžeš mi říct, proč si utíkal? zeptá se mě hyuk a já mu řeknu, že jsem se bál, že mě chce někdo okrást
proč bych to dělal? proč bych tě okrádal? zeptá se mě hyuk a mě mírně nadskočí obočí
eh? ten kdo mě pronásledoval jsi byl ty? zeptám se nevěřícně a ukážu na něj prstem.
pronásledoval? zeptá mě a hlas mu mírně poskočí
no jo ..ten co za mnou utíkal od haly
no víš proč? proč jsem tě takzvaně pronásledoval?
zavrtím hlavou jako že nevím
no protože když jsi říkal siwonovi a chulii, že už jdeš tak jsem ti říkal at počkaš na mě, že půjdeme spolu, ale když jsem se vrátil i s věcma tak mi kluci řekli že už si odešel. Tak jsem se tě vydal hledat, když jsem tě konečně našel, tak si mě snad ani nevnímal. Vypadalo to, že mě ani neslyšíš a pak si se najednou rozeběhl. Bál jsem se a tak jsem se za tebou vydal a dohonil tě až teď.
Počkat teď když tak přemýšlím tak mi někdo říkal ať na něj počkám, ale asi jsem zapomněl.
ASI?!?
promiiiň co mám udělat aby si mi odpustil? zeptám se ho a podívám se na ně z pod svých řas. Vím že tenhle pohled má rád a že se na mě hned přestane zlobit avšak ted to nevypadá, že by mu odpustil tak snadno.
hyuku? řeknu po chvíli, když on ze sebe nevydá ani hlásku
ticho přemýšlím-řekne jen a má stále zavřené oči
a nad čím? zeptám se ho se zájmen
jak tě potrestat řekne a opět umlkne
cože? on mě chce vážně potrestat? trest od hyuka je to to nejhorší co může být
hyuku ae už se stmívá za chvilku bude brzo tma a co kdybychom se pak ztratili - řeknu ve snaze, že snad se po tomhle hyuk probere a uráčí se k pohybu, ale nevypadá to tak. Stále stojí na místě a v obličeji pořád ten samý výraz. Oči má pevně semknuté a rty mírně pootevřené.
Jsem snad nějaký model? pronese
eh? co?
no že si mě tak prohlížíš. Nekoukám se, ale vidím tě.
To jde? no to je jedno už se vážně stmívá a tak mi nezbývá nic jiného než popadnout hyuka za ruku a táhnout ho za sebou. I po tom co jsem ho chytil ty oči neotevřel. Když jsme dorazili do dormu, tak nás jako první přišel uvítat teukie se slovy kde jsme byli tak dlouho, že se o nás byl. Uklidnil jsem ho. A protáhl se kolem něj i s hyukem.
Hae? uslyšel jsem své jméno když jsme procházely kolem kuchyně.
ano?
Co se stalo s hyukem?
S ním? nic jen přemýšlí kangine
tak přemýšlí jo a nad čím pak, když ani ty oči neotevře? řekl heechul a ušklíbl se jen co to udělal tak to schytal polštářem do obličeje
dobrá treda wookie- pronesl jsem a šel jsem dál-
hey za co to bylo?
za to pískle chulie jedna
těsně před tím než jsem zaklap dveře hyukova pokoje jsem slyšel jen jak heechul něco mručí o tom že není žádná chulie a že to málé písklé uškrtí a pak jen křik a smích wooka a ostatních kluků
hyuku jsme v tvém pokoji- řekl jsem a doprovodil hyuka k posteli pustil jsem jeho ruku a shodil ho do peřin
odcházím řekl jsem smutně a vydal jsem se ke dveřím. Dřív než jsem stihl uchopit kliku a otevřít mě popadli objali dvě silné paže.
Už vím.
víš? co víš? zeptal jsem se hyuka a snažil se nevnímat ten elektrický šok, který mi procházel celým tělem. To jemné chvění, které mi tento dotyk způsobil
Už vím jak tě potrestat.
a jaa....k? zeptal jsem se a otočil mírně hlavu k hyukovi.
nedívej se.
nechápal jsem co tím myslí, ale poslechl jsem ho. Díval jsem se na dveře a po chvíli jsem se mírně ošil jak kolem mého ucha profoukl teplý vzduch.Jak mi hyuk fouk do ouška.
Hae? řekl
a.nooo? na nic jiného jsem se nezmohl ten ton jakým to řekl. Tak tak tak já ani nevím jak to říct.
tvůj trest bude, že tu se mnou zůstaneš přes noc
poslední slovo téměř zašeptal a mě se na okamžik zastavilo srdce.Myslí to vážně? musel jsem se ujistit
přes noc?
ano přes noc a budeš dělat vše co ti řeknu rozumíš? tohle už znělo jako výhružka a tak jsem jen kývl hlavou na souhlas, že rozumím.
Dobře tak si běž sednout na postel a já to domluvím s heechulem, jestli by si s tebou dneska nevyměnil ano?
Zmohl jsem se jen na kývnutí. Hyuk odešel a já se svalil do peřin. Na tenhle den jsem tak dlouho čekal. Nevím sice co ode mě bude chtít, ale vyhovím mu ve všem co po mě bude chtít. Měl jsem chvilku pro sebe a tak jsem se dal opět do přemýšlení o tom jak se mu nejlépe vyznat.
Hyuk
když jsem došel do kuchyně tak tam seděl jen shindong a teukem a popíjeli kafe soudě podlé vůně.
Nevíte kde je heechul kluci? zeptal jsem se netrpělivě čekal na odpověď.
Už jsi na to přišel?
Na co bych měl přijít? na to kde je heechul? to nevím, a proto se vás ptám.
Ne já myslím na to o čem jsi přemýšlel, když tě sem hae dovlekl. Vypadalo to jako, že je to něco hodně důležitého.
Taky že je shine,proto potřebuju mluvit s chulem,tak víš kde je nebo ne?
bohužel ne hyuku
a ty teukie? má jediná naděje byl náš leader
pravděpodobně bude u siwona v pokoji řekl a usmál se
děkuju ti teukie
nemáš zač a hyuku? řekl a já se na něj podíval. On vstal od stolu a přešel ke mě.
řekneš mu to?
kývl jsem na souhlas. On mě poplácal po rameni a šel si opět sednou ke stolu.
řekne co teuku?
Ale nic shindongu- řekl teuk a já si to štrádoval hezky k pokoji siwona.
wonej si tam? zaklepal jsem na dveře jednou dvakrát a pak o něco naléhavěji.
Wone tak jsi tam sakra nebo ne? nemohl jsem již déle čekat prostě jsem vpadl do pokoje bez vyznání a naskytl se mi pohled na siwona jak sedí polonahý na klíně heechula.
pardon já . já nechtěl. nechtěl jsem rušit. Už jsem se měl k odchodu, když jsem si vzpomněl proč jsem vlastně tady.
Hyuku sice nevím co se ti to honí hlavou, ale jak sám vidíš tak jsem právě vylezl ze sprchy a chul mi tady jen utírá záda a fénuje vlasy.
Na důkaz svých slov si zamával fénem nad hlavou.
Tak co potřebuješ? zeptal se mě, ale já se podíval na heechula.
Chule mám na tebe prosbu.
Na mě? a jakou pak? zeptal se mě se zájmem.
Já si před něj klekl na zem a spojil ruce nad sebou se slovy- prosím vyměň se dneska s haem. Nech ho spát u mě a ty spí v jeho pokoji.
Heechul se podívá na mě a pak na siwona.
Myslíš že bych tu mohl přes noc zůstat? zeptá se a siwon až mod nadšeně pokývá hlavou.
No dobře teda budu spát tady, ale smím se zeptat proč?
Omlouvám se, ale to ti nemůžu říct.
V tom případě.... ani to nedořekl a už se zvedal.
Dobře dobře dobře řeknu ti to, ale jen tady hezky zůstaň ano?
fajn tak?
já..já.. já mu chci říct že.že....že ho ...
nic neříkej hyuku , ale řekni to jemu, ale budu od tebe něco chtít na oplátku.
A co? zeptal jsem se v očích hrůzu. Když po vás chce něco heechul tak je to o vlastní život
no......
Po dvou hodinách jsem měl hotovo vše co chul chtěl a tak jsem se vydal k sobě do pokoje. Otevřel jsem dveře pěkně potichounku, chtěl jsem haeho překvapit,ale jediný kdo byl překvapený jsem byl já. Na mé posteli ležel hae a vklidu spal. Zhasl jsem a přešel jsem k posteli. Přikryl jsem haeho peřinou a usadil se vedle něj.
Ty spíš? zeptal jsem se, ikdyž jsem věděl, že se mi odpovědi nedostane.
Jaká škoda hae, kdyby si jen věděl co jsem musel vytrpět kvůli tomu,aby si tu mohl přespat a čeho jsem docílil? Toho že spíš v mé posteli. Teda to jsem chtěl, ale chtěl jsem aby si ležel v mém náručí a já ti šeptal slova lásky a ty se na mě usmíval a koukal na mě zpod tvých nádherných řas tak jak to umíš jen ty. Šel jsem za chulem, aby sem ho přemluvil,aby jsi tu mohl zůstat, ale on po mě chtěl ať uklivím koupelnu, vydrhnu vanu, uklidím kuchyň, připravím snídani klukům a ať uklidím prádlo a roztřídím ho na hromádky podle toho koho je. Když jsem měl hotovo tak jsem za tebou spěchal, ale ty už spíš.
A já se tak snažil. Dneska jsem ti to měl říct co k tobě cítím jak moc tě miluju jak moc pro mě znamenáš. Hae miluju tě. řekl jsem a zvedl se z postele s tím že odejdu, ale ruka která se mě chytila za zápěstí mě donutila zůstat na místě.
Podíval jsem se na Haeho, ale ten pořád vypadá že spí.
Hyukie prosím buď tu se mnou, lehni si vedle mě.
COže? slyším dobře? ale nehodlal jsem to tak nechat, ikdyž asi mluvil ze spánku tak jsem ho nemohl odmítnout. Lehl jsem si vedle něj a zachumlal se pod peřinu. Jeho tělo hezky hřálo. Přitulil se ke mě a lehl mi na hruď. Málem se mi zastavilo srdce a potom co řekl pak sem se dostal asi do nebe nebo jsem prodělal infarkt. Již několikátý za den.
Hyukie taky tě miluju. Tak moc dlouho tě miluju, ale bál jsem se ti to říct. Řekl to , ale pořád měl zavřené oči.
Však já tebe taky. Nadzvedl jsem se v loktech a dal mu pusu do vladu. On otevřel svá krásnu kukadla, zadíval se na mě a z očí mu vytekla jedna osamocená slzička, zřejmě od toho jak byl rozespalý.
Miluju tě- řekl a dal mi pusu na tvář a pak si lehl na mou hruď a já slyšel jeho pravidelné oddechování jak se opět ponořil do říše snů.
Chvilku jsem nad tím přemýšlel a pak jsem se pousmál a usnul také.
Donghae
Miluju tě - řekl jsem a dal mu pusu na tvář. Začal jsem se červenat a tak jsem si rychle jak jen to šlo lehl na jeho hruď. Zívl jsem. Byl jsem opravdu unavený a tak není divu, že jsem brzy usnul, ale ještě před tím jsem slyšel hyuka jak říká že mě také miluje. Ponořil jsem se do říše snů a přemýšlel jsem o tom, že se mi za jeden den splnily všechny mé sny.
Získal jsem lásku-opětovanou a ležím v náručí osoby, kterou nejvíc miluju a ona mi šeptá do ouška slůvka lásky.