eunhae

8. června 2012 v 22:47 | Pitrísek a Denný |  Other K-POP
Zdarec lidičky, už je to nějaká doba že? pár let XD no dobře tak dva :)
Tak jsem přidávám článek no spíš povídku :) je to na téma eunhae :) tak snad se bude líbit :) omlouvám se ae tohle je styl, kterým píšu, takže je jasné, že tam bude hned několik chyb. Mě totiž čeština nemá moc ráda XD ale mě to nevadí :) Tak snad to pochopíte a budete vědět co jsem tím myslela :) pokud ne tak nevadí no XD

Mám jedno velké štěstí a to je, že jsem v jedné z nejslavnějších skupin celé Asie. Jsem člen Super Junior, ale k čemu mi to je? že mám slávu, peníze. Můžu mít vše co cho, říkají ostatní, ale to co chci nikdy mít nebudu. Mám někoho rád, no dovolím si říct,že víc než rád tu osobu miluju celým svým srdcem již ode dne, kdy jsem jej spatřil. Ano čtete dobře je to muž. A k mé smůle, která snad nikdy neskončí je součástí té samé skupiny. Což má i své výhody můžu se ho vídat a mluvit s ním kdykoliv, ale k čemu je mi to dobré, když se mu nemůžu vyznat,nemůžu mu říct co k němu cítím, protože bych ho mohl ztratit nebo ještě hůř, mohl bych zničit naše přátelství a co bych bez něj byl? co bych dělal kdyby tu se mnou nebyl on? Já vím co, nežil bych, ale jen přežíval. Před fanoušky bych se usmíval, ale jen co by se za mnou zakleply dveře mého pokoje, který sdílím s heechulem tak bych se rozbrečel a měl na všechno kolem sebe vztek. Když tak přemýšlím, tohle se už děje. Nevyznal jsem se mu, ale trápím se a tak pokaždé když nám skončí koncert si zalezu k sobě do pokoje, sednu si na postel, hlavou se opřu o zeď a začnu přemýšlet. Ticho v pokoji přehlušují jen slzy, které mi mimoděčně stékají po tvářích a dělají si vlhké cestičky po mé tváří, ale to snad nemůže trvat věčně nebo ano?
Hae kde jsi? za chvilku už musíme odcházet. Koukej naklusat do předsíně nebo odjedeme bez tebe, přece by si nechtěl nechat fanoušky čekat nebo ano?
Už jdu teuku-zavolám na leadera hned jen co najdu dvě stejné ponožky, které ihned návlékám na své krásné štíhlé nožky :)
Tak už jsme tady všichni,můžeme vyrazit? zeptá se teukie a odpovědí je mu sborové ano
Přesně tak leeteuk je náš leader, je to ten nejhodnější a nejlaskavější člověk, kterého znám. Nikdo není tak hodný jako on. Hyung je jediný komu se můžu svěřit se svými problémy s láskou, pokaždé mě vyslechne a snaží se mi pomoci ikdyž neví koho že to mám rád.
Po třech hodinách na podiu je končně konec. Nestěžuju si mám rád tenhle život jen jsem se moc nevyspal. Včera jsem opět brečel a tak jsem šel spát až kolem druhé ráno a v půl šesté máme budíček, abychom se stihli vykoupat, nasnídat a obléci a to všechno do půl osmé. No jsme početná rodina tak je jasné, že nám to bude trvat o něco déle.
Koncert byl úžasný kluci- řekne heechul a já mu musím dát za pravdu
kord ta část kdy jsi chytil woona za zadek viď?
co to blábolíš wookie?
ale heechule všichni sme to viděli -řekne yesung
no jasně sungu ty aby si se toho písklete nezástal že?
nejsem pískle-pronese wook a vzápětí nafoukne tvářičky
jistě že nejsi wookie- yesung popojde k wookimu a štípne jen do tvářoček na čež mu rukou počechrá vlásky
si naše malé sluníčko-řekne, popadne wooka za ruku a společně odcházejí
viděl jsem dobře? řekne heechul
no já bych řekl, že jo, pokud si teda viděl to samé co já
ale hae to přece nejde aby se dva kluci drželi za ruce nebo jo?
chulie a to že mě fackuješ přes zadek a líbáš mě kdykoliv je vhodná příležitost je v pohodě?
ale siwone to je něco jiného
a co chulie buď tak hodný a řekni mi to
když ono....tohle je ... no víš... já
nic neříkej- siwon popošel k heechulovi vlepil mu mlaskavý polibek na tvář odtáhl se od něj a jen pronesl- ale ale ty se nám červenáš chulie jedna
ch.uulie? chulie? CHULIE? ty kobyláku jeden bláznivej dostaneš náhubek a bude klid
ehm heechule?
Co je kyuhyune?!? zařve heechul v návalu vzteku
koně nemají náhubek a pokud si si nevšiml tak siwon je člověk
eh? vypadne z heechula. Popojde pár kroků zpět, pak obejde kolem siwona až se nakonec zastaví před ním
tak co jsi zjistil?
že si člověk
a podle čeho jsi to zjistil? zeptal se se zájmem siwon a cukalo mu obočí
protože máš pevný zadek a máš hlavně dlouhý....
nanananana sugmine neposlouchej. Dřív než to stihl heechul doříct přiskočil kyun k minovi a zakryl mu uši. Načeš ho také popadl za ruku a odtáh ho někam pryč někam hodně daleko od heechula
heechul se na mě podíval
hae nevíš co to mělo znamenat? zeptal se mě
no já nevím a co si to chtěl vlastně říct? zeptám se ikdyž vím že odpověd mě může traumatizovat na celý život
no...řekne a podívá se na siwona
že má hodně dlouhé nohy nemyslíš? koně mají poměrně stejně dlouhé jak zadní tak i ty přední a siwon má krásné nohy nebo ne?
no jasně jasné chulie -pronese siwon
kluci tak já jdu-řeknu jim na pozdrav a už si to mířím k dormu
Když jsem vyšel před koncertní halu, tak naštěstí nikdo nikde nebyl. Byl jsem za to rád. Mohl jsem se dříve dostat domů a ponořit se do teplé vody, aby se mi uvolnily svaly a pak za zavrtal do teplé peřinky ze které jen tak nevylezu.
Jdu pěšky, stejně nemám nic na práci a aspoň můžu v klidu přemýšlet o tom jak dál naložím se svým životem. Jenže má chvilka pro sebe netrvá moc dlouho. Za sebou slyším kroky a tak sám na svém kroku přidám. Osoba za mnou také přidá do kroku a já neváhám a raději se rozeběhnu.V běhu jsem vážně dobrý, ale to osoba za mnou nejspíš taky. Probíhám ulicemi a na nejbližší křižovatce se vydám do prava ikdyž vím, že dorm jen na zcela opačné straně. Teď mi jde jen o jedno dostat se co nejdál od té osoby co za mnou utíká.
Počkej no tak stůj zastav
slyším za sebou křik, ale odmítám zpomalit ba naopak ještě přidám do kroku, ale moc daleko neuběhnu.Malinký kamínek se rozhodl že mi mé plány zhatí a vydá mě napospas mému pronásledovateli, který mě okrade a nakonec zmlátí nebo snad něco horšího? Kdo ví.
Ležím na zemi a vedle sebe slyším kroky. Někdo se ke mě zklání a já se raději ani nehýbu a snad ani nedýchám. Bojím se.
No tak hae jsi v pořádky?
ehhh? ten hlas ten já přece znám
hyuku? řeknu když otevřu oči a nadzvednu hlavu
no jasně že já kdo jiný by to byl?
co tady děláš? zeptám se ho načež se on rozesměje?
co tady dělám já? to bych se spíš měl ptát já tebe nemyslíš? řekne a rozesměje se naplno, ale ještě předtím mi pomůže vstát.
No jak vidíš tak jsem zkoumal tvrdost zdejších chodníků a musím říct, že jsou tvrdé dost.
Soudě tvého kolene a lokte bych řekl. že ano.
Podívám se na své koleno a všimnu si červené skvrny, která se dere na povrch kalhot.
Můžeš mi říct, proč si utíkal? zeptá se mě hyuk a já mu řeknu, že jsem se bál, že mě chce někdo okrást
proč bych to dělal? proč bych tě okrádal? zeptá se mě hyuk a mě mírně nadskočí obočí
eh? ten kdo mě pronásledoval jsi byl ty? zeptám se nevěřícně a ukážu na něj prstem.
pronásledoval? zeptá mě a hlas mu mírně poskočí
no jo ..ten co za mnou utíkal od haly
no víš proč? proč jsem tě takzvaně pronásledoval?
zavrtím hlavou jako že nevím
no protože když jsi říkal siwonovi a chulii, že už jdeš tak jsem ti říkal at počkaš na mě, že půjdeme spolu, ale když jsem se vrátil i s věcma tak mi kluci řekli že už si odešel. Tak jsem se tě vydal hledat, když jsem tě konečně našel, tak si mě snad ani nevnímal. Vypadalo to, že mě ani neslyšíš a pak si se najednou rozeběhl. Bál jsem se a tak jsem se za tebou vydal a dohonil tě až teď.
Počkat teď když tak přemýšlím tak mi někdo říkal ať na něj počkám, ale asi jsem zapomněl.
ASI?!?
promiiiň co mám udělat aby si mi odpustil? zeptám se ho a podívám se na ně z pod svých řas. Vím že tenhle pohled má rád a že se na mě hned přestane zlobit avšak ted to nevypadá, že by mu odpustil tak snadno.
hyuku? řeknu po chvíli, když on ze sebe nevydá ani hlásku
ticho přemýšlím-řekne jen a má stále zavřené oči
a nad čím? zeptám se ho se zájmen
jak tě potrestat řekne a opět umlkne
cože? on mě chce vážně potrestat? trest od hyuka je to to nejhorší co může být
hyuku ae už se stmívá za chvilku bude brzo tma a co kdybychom se pak ztratili - řeknu ve snaze, že snad se po tomhle hyuk probere a uráčí se k pohybu, ale nevypadá to tak. Stále stojí na místě a v obličeji pořád ten samý výraz. Oči má pevně semknuté a rty mírně pootevřené.
Jsem snad nějaký model? pronese
eh? co?
no že si mě tak prohlížíš. Nekoukám se, ale vidím tě.
To jde? no to je jedno už se vážně stmívá a tak mi nezbývá nic jiného než popadnout hyuka za ruku a táhnout ho za sebou. I po tom co jsem ho chytil ty oči neotevřel. Když jsme dorazili do dormu, tak nás jako první přišel uvítat teukie se slovy kde jsme byli tak dlouho, že se o nás byl. Uklidnil jsem ho. A protáhl se kolem něj i s hyukem.
Hae? uslyšel jsem své jméno když jsme procházely kolem kuchyně.
ano?
Co se stalo s hyukem?
S ním? nic jen přemýšlí kangine
tak přemýšlí jo a nad čím pak, když ani ty oči neotevře? řekl heechul a ušklíbl se jen co to udělal tak to schytal polštářem do obličeje
dobrá treda wookie- pronesl jsem a šel jsem dál-
hey za co to bylo?
za to pískle chulie jedna
těsně před tím než jsem zaklap dveře hyukova pokoje jsem slyšel jen jak heechul něco mručí o tom že není žádná chulie a že to málé písklé uškrtí a pak jen křik a smích wooka a ostatních kluků
hyuku jsme v tvém pokoji- řekl jsem a doprovodil hyuka k posteli pustil jsem jeho ruku a shodil ho do peřin
odcházím řekl jsem smutně a vydal jsem se ke dveřím. Dřív než jsem stihl uchopit kliku a otevřít mě popadli objali dvě silné paže.
Už vím.
víš? co víš? zeptal jsem se hyuka a snažil se nevnímat ten elektrický šok, který mi procházel celým tělem. To jemné chvění, které mi tento dotyk způsobil
Už vím jak tě potrestat.
a jaa....k? zeptal jsem se a otočil mírně hlavu k hyukovi.
nedívej se.
nechápal jsem co tím myslí, ale poslechl jsem ho. Díval jsem se na dveře a po chvíli jsem se mírně ošil jak kolem mého ucha profoukl teplý vzduch.Jak mi hyuk fouk do ouška.
Hae? řekl
a.nooo? na nic jiného jsem se nezmohl ten ton jakým to řekl. Tak tak tak já ani nevím jak to říct.
tvůj trest bude, že tu se mnou zůstaneš přes noc
poslední slovo téměř zašeptal a mě se na okamžik zastavilo srdce.Myslí to vážně? musel jsem se ujistit
přes noc?
ano přes noc a budeš dělat vše co ti řeknu rozumíš? tohle už znělo jako výhružka a tak jsem jen kývl hlavou na souhlas, že rozumím.
Dobře tak si běž sednout na postel a já to domluvím s heechulem, jestli by si s tebou dneska nevyměnil ano?
Zmohl jsem se jen na kývnutí. Hyuk odešel a já se svalil do peřin. Na tenhle den jsem tak dlouho čekal. Nevím sice co ode mě bude chtít, ale vyhovím mu ve všem co po mě bude chtít. Měl jsem chvilku pro sebe a tak jsem se dal opět do přemýšlení o tom jak se mu nejlépe vyznat.
Hyuk
když jsem došel do kuchyně tak tam seděl jen shindong a teukem a popíjeli kafe soudě podlé vůně.
Nevíte kde je heechul kluci? zeptal jsem se netrpělivě čekal na odpověď.
Už jsi na to přišel?
Na co bych měl přijít? na to kde je heechul? to nevím, a proto se vás ptám.
Ne já myslím na to o čem jsi přemýšlel, když tě sem hae dovlekl. Vypadalo to jako, že je to něco hodně důležitého.
Taky že je shine,proto potřebuju mluvit s chulem,tak víš kde je nebo ne?
bohužel ne hyuku
a ty teukie? má jediná naděje byl náš leader
pravděpodobně bude u siwona v pokoji řekl a usmál se
děkuju ti teukie
nemáš zač a hyuku? řekl a já se na něj podíval. On vstal od stolu a přešel ke mě.
řekneš mu to?
kývl jsem na souhlas. On mě poplácal po rameni a šel si opět sednou ke stolu.
řekne co teuku?
Ale nic shindongu- řekl teuk a já si to štrádoval hezky k pokoji siwona.
wonej si tam? zaklepal jsem na dveře jednou dvakrát a pak o něco naléhavěji.
Wone tak jsi tam sakra nebo ne? nemohl jsem již déle čekat prostě jsem vpadl do pokoje bez vyznání a naskytl se mi pohled na siwona jak sedí polonahý na klíně heechula.
pardon já . já nechtěl. nechtěl jsem rušit. Už jsem se měl k odchodu, když jsem si vzpomněl proč jsem vlastně tady.
Hyuku sice nevím co se ti to honí hlavou, ale jak sám vidíš tak jsem právě vylezl ze sprchy a chul mi tady jen utírá záda a fénuje vlasy.
Na důkaz svých slov si zamával fénem nad hlavou.
Tak co potřebuješ? zeptal se mě, ale já se podíval na heechula.
Chule mám na tebe prosbu.
Na mě? a jakou pak? zeptal se mě se zájmem.
Já si před něj klekl na zem a spojil ruce nad sebou se slovy- prosím vyměň se dneska s haem. Nech ho spát u mě a ty spí v jeho pokoji.
Heechul se podívá na mě a pak na siwona.
Myslíš že bych tu mohl přes noc zůstat? zeptá se a siwon až mod nadšeně pokývá hlavou.
No dobře teda budu spát tady, ale smím se zeptat proč?
Omlouvám se, ale to ti nemůžu říct.
V tom případě.... ani to nedořekl a už se zvedal.
Dobře dobře dobře řeknu ti to, ale jen tady hezky zůstaň ano?
fajn tak?
já..já.. já mu chci říct že.že....že ho ...
nic neříkej hyuku , ale řekni to jemu, ale budu od tebe něco chtít na oplátku.
A co? zeptal jsem se v očích hrůzu. Když po vás chce něco heechul tak je to o vlastní život
no......
Po dvou hodinách jsem měl hotovo vše co chul chtěl a tak jsem se vydal k sobě do pokoje. Otevřel jsem dveře pěkně potichounku, chtěl jsem haeho překvapit,ale jediný kdo byl překvapený jsem byl já. Na mé posteli ležel hae a vklidu spal. Zhasl jsem a přešel jsem k posteli. Přikryl jsem haeho peřinou a usadil se vedle něj.
Ty spíš? zeptal jsem se, ikdyž jsem věděl, že se mi odpovědi nedostane.
Jaká škoda hae, kdyby si jen věděl co jsem musel vytrpět kvůli tomu,aby si tu mohl přespat a čeho jsem docílil? Toho že spíš v mé posteli. Teda to jsem chtěl, ale chtěl jsem aby si ležel v mém náručí a já ti šeptal slova lásky a ty se na mě usmíval a koukal na mě zpod tvých nádherných řas tak jak to umíš jen ty. Šel jsem za chulem, aby sem ho přemluvil,aby jsi tu mohl zůstat, ale on po mě chtěl ať uklivím koupelnu, vydrhnu vanu, uklidím kuchyň, připravím snídani klukům a ať uklidím prádlo a roztřídím ho na hromádky podle toho koho je. Když jsem měl hotovo tak jsem za tebou spěchal, ale ty už spíš.
A já se tak snažil. Dneska jsem ti to měl říct co k tobě cítím jak moc tě miluju jak moc pro mě znamenáš. Hae miluju tě. řekl jsem a zvedl se z postele s tím že odejdu, ale ruka která se mě chytila za zápěstí mě donutila zůstat na místě.
Podíval jsem se na Haeho, ale ten pořád vypadá že spí.
Hyukie prosím buď tu se mnou, lehni si vedle mě.
COže? slyším dobře? ale nehodlal jsem to tak nechat, ikdyž asi mluvil ze spánku tak jsem ho nemohl odmítnout. Lehl jsem si vedle něj a zachumlal se pod peřinu. Jeho tělo hezky hřálo. Přitulil se ke mě a lehl mi na hruď. Málem se mi zastavilo srdce a potom co řekl pak sem se dostal asi do nebe nebo jsem prodělal infarkt. Již několikátý za den.
Hyukie taky tě miluju. Tak moc dlouho tě miluju, ale bál jsem se ti to říct. Řekl to , ale pořád měl zavřené oči.
Však já tebe taky. Nadzvedl jsem se v loktech a dal mu pusu do vladu. On otevřel svá krásnu kukadla, zadíval se na mě a z očí mu vytekla jedna osamocená slzička, zřejmě od toho jak byl rozespalý.
Miluju tě- řekl a dal mi pusu na tvář a pak si lehl na mou hruď a já slyšel jeho pravidelné oddechování jak se opět ponořil do říše snů.
Chvilku jsem nad tím přemýšlel a pak jsem se pousmál a usnul také.
Donghae
Miluju tě - řekl jsem a dal mu pusu na tvář. Začal jsem se červenat a tak jsem si rychle jak jen to šlo lehl na jeho hruď. Zívl jsem. Byl jsem opravdu unavený a tak není divu, že jsem brzy usnul, ale ještě před tím jsem slyšel hyuka jak říká že mě také miluje. Ponořil jsem se do říše snů a přemýšlel jsem o tom, že se mi za jeden den splnily všechny mé sny.
Získal jsem lásku-opětovanou a ležím v náručí osoby, kterou nejvíc miluju a ona mi šeptá do ouška slůvka lásky.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mineko M.S. | Web | 9. června 2012 v 12:00 | Reagovat

Jéé! To bolo riadne rozkošné :3 Tento pár tak milujem a bolo vážne krásne si ich prestavovať :)

2 9pitrs | Web | 9. června 2012 v 12:47 | Reagovat

[1]: mockrát ti děkuju :) je to moc milé :) snažila jsem se :) a musím říct že obdivuju ty co píší povídky protože pro mě je to hrozně těžké kord když čekám než mě něco napadne a etě to sepsat zasadit to do příběhu tak aby to dávalo smysl :)takže ještě jednou děkuju moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama