gd top

8. června 2012 v 23:24 | Pitrísek a Denný |  Other K-POP
a máme tu další a zase pro denný :) sice se na ní už trochu zapomnělo a proto jí sem dávám abych měla všechny povídky pohromadě.

gd a top :) jak já ty dva miluju :) sice tu není nic extra jen si tu chlapci povídají ae i tak je to zajímavé :)

Práce už mi skončila a tak jsem se pomalu vydal na cestu domů. Po cestě jsem se ještě stavil v kavárně abych si koupil nějaký zákusek a kafe domů. Když jsem stál ve frontě a čekal na to než budu na řadě abych mohl za dané věci zaplatit porozhlédl jsem se po kavárně. Na první pohled obyčejné místo - červené zdi a světle hnědá podlaha které oponovali tmavě hnědé dveře působilo to moc hezky a ke všemu ta vůně domova a příjemná atmosféra co tu panovala si zasluhovalo to že se sem každý rád vracel. Já sám jsem sem chodil několikrát denně dalo by se už říct že jsem stálý zákazník a přesto tu dnes bylo něco neobvyklého je možné že by to byl ten pár sedící na venkovní terase? nebo dítě které kreslí dortem po stole? Ne to nebylo ono. Pohledem jsem přejel přes všechny hosty kavárny až se můj pohled zastavil na jednom chlapci. Seděl zcela sám v jednom koutu a usrkával ze svého šálku když jej dopil odložil jej na stůl skloni hlavu vzal mezi prsty lžičku a zabořil jí do dortu ae nevypadalo to že by si lžičku s dortem hodlal vložit do úst jen se s ní v tom dortu nimral pak najednou zvedl pohled rozhledl se po kavárně vstal a rychlostí blesku vystřelil z kavárny ani ten dort nedojedl. Zajímalo by mě co se mu stalo.
Pane jste na řadě - pronesla na mě mladá slečna za pultem.
Omluvil jsem se jí a podal jí odpovídající sumu mého nákupu.
Poděkovala mi a já se na ní usmál vzal si své věci a vrácené peníze a ocházel jsem pryč.
Tak to bychom měli teď už jen se dostat v pořádku domů. Řekl jsem se pro sebe. Kdybych tak jen věděl co se mi stane.
Zrovna jsem procházel kolem stánku s trafikou když jsem to uviděl. Proti mě běžel ten muž z kavárny a jak to tak vypadalo neměl v úmyslu zastavit jeho tkaničky na botách však byli jiného názoru.
Na jednu z rozvázaných tkaniček si šlápl a už letěl a zastavil se pár metrů předemnou. Pár lidí vypísklo avšak nevypadalo to že by někdo šel k němu. Muž ani nevypadal že by se měl k tomu aby se zvedl ze země. Jen zvedl svou hlavu podíval se na mě a pak mu hlava opět klesla na studenou zem. Rozeběhl jsem se k němu. Položil si věci na zem vedle něj a promluvil jsem na něj. On však nereagoval a když jsem řekl že zavolám záchranku tak pevně uchopil mé zápěstí a téměř neslyšně avšak dost na to abych ho slyšel jen já řekl at jí nevolám že je to zbytečné.
Odmítal se zvednout a já zase odmítal ho tam nechat na zemi ležícího vstříc osudu.
Pověsil jsem na něj mé věci a jeho samotného jsem si hodil na záda a vydal jsem se na cestu ke mě domů s tím neznámým na mých zádech.
Cesta probíhala v klidu ae musel jsem si dávat občasné přestávky abych nabral dech konec konců ten muž na mých zádech nebyl zrovna nejlehčí.
I přes tuhle obtíž jsem zachvilku dorazil ke mě domů. Toho neznámého jsem uložil k sobě do postele a opatrně a pomalu jej přikryl abych jej nezbudil.
Vydal jsem se do kuchyně abych si udělal něco k jídlu a něco uvařil i pro něj.
Rozhodl jsem se pro slepičí vývar a ještě čínu jedno jídlo zdravější než druhé ae pro nabrání sil je to to pravé vořechové.
Postavil jsem ještě vodu na čaj a šel jsem se podívat na muže obývající moji postel.
Po špičkách jsem se vydal ke svému pokoji.
Potichu jsem otevřel dveře a přikradl jsem se k posteli. Sedl jsem si na její kraj a prohlél si osobu které si poklidně hověla v posteli.
Zvedl jsem svou ruku a hřbetem ruky jsem mu dal vlasy zčela.
Zadíval jsem se na něj měl tak hezký obličej jemný a přesto měl nádherné mužské rysy.
Vystouplé lícní kosti kterým oponovalo dlouhé řasy které mu dodávali na jemnosti.
Tak krásné stvoření jsem snad v životě nikdy neviděl a co teprve až otevře oči? Byl jsem zvědavý a zároven se bál co se stane až se probudí jaká bude jeho reakce až se vzbudí v bytě cizího muže. No necháme se překvapit. Pokud bude jako ženská tak mi upadnou uši ae etě je myslím čas.
Zatím si pokojně oddechuje a nejeví žádnou potřebu se zvednout z postele a jít někam jinam.
Zvedl jsem se z postele a pomalým krokem jsem se odploužil do kuchyně a pustil jsem se do vaření.
Ukuchtění mých jídel mi zabralo hodinku. Když jsem měl vše hotovo tak jsem na tác položil čaj, vývar a čínu a opět jsem se odploužil do svého pokoje. Opatrně jsem položil tác s jídlem na skřínku a opět jsem se usadil na postel.
Jemně jsem šáhl mladíkovi na tvář a on se při tomto doteku mírně zachvěl. Jeho řasy se zachvěly.
Pootevřel oči a pak je zase zavřel tento proces se opakoval asi 3x než oči plně otevřel a nechal je otevřené.

Top
Cítíl jsem vůni horké polívky a otevřel jsem své oči ae šlo to pomalu.
Když jsem je otevřel uviděl jsem tvář mladého muže který předemnou seděl.
GD
Sedl jsem si na podlahu a zadíval jsem se na tvář toho muže. Všiml jsem si jak mu z oka vytekla osamnělá slzy. Asi z toho jak byl ješte rozespalí- myslel jsem si , ale působil tak roztomile že nešlo se neusmívat.
Mé kochání nemělo ae dlouhého trvání.
Neznámý je otevřel a zprudka se posadil.
Co tu dělám? zeptal se mladík
Upadl jsi na chodníku a já tě nechtěl nechat na pospas osudu a tak jsem tě odnesl ke mě domů.Neboj se nechci ti ublížit. řekl jsem a gestikoval u toho rukama aby věděl jak se to stalo.
takže se mi nic nestalo? neokradl jsi mě nebo tak?
ne mladíku neokrad jsem tě neboj se jen jsem ti přinesl něco k jídlu a k pití tu máš- a přisunul jsem tácek blíž k mladíkovi a ten jej s radostí přijal.
Spíše až moc radostně abych pravdu řekl. Lžíčku si vložil do úst aniž by ji pofoukal tudíž si opařil jazyk.
Převzal jsem od něj věci a položil je na tác aby si mohl poraněné místo promnout. Ikdyž jazyk se promne těžko. Takže jen několikrát pokýval hlavou a poklepal si na tvář.
opatrně nebo se ještě zraníš- pronesl jsem něžně jako maminka pečující o vlastní dítě
mladík se na mě podíval a omluvně se usmál
jinak jak se jmenuješ? zeptal jsem se ho
já jsem pro mé přátelé známý jako tempo ae můžeš mi říkat top a ty jsi kdo můj zachránče?
já se jmenuju gd
takto jsme se spolu bavili celý večer a mladík u mě zůstal dalších 14 dní. Celou dobu jsme si povídali a zjištovali jsem o sobě různé informace.
Já jsem se dozvěděl proč ten den kdy jsem našel to opuštěné štěnátko tak utíkal před vymahačemi dluhů. Jeho bývalá přítelkyně nadělala dluhy a nechala to všechno napsat na topího takže oni honí jeho místo ní. Jak prohnaná lasička ta dívka, ale musím jí být zároven vděčny za to, že mi seslala takového anděla.
Prozradil jsem mu i několik osobních informací z mého života třeba jak mi onemocněla sestra rakovinou a naše rodina se s tím musela poprat ae nevzdali jsme se a ona také ne což jí prakticky zachránilo život. Její víra že to dobře dopadne a přežije byla vzácnější a mocnější než smrt. Přežila vlastní smrt. Což se považovalo za zázrak jak to nazvali i samy doktoři.
Jednou večer když se stmívalo jsme si sedli k televizi a pustili si nějaký film já ani nwm co to bylo zač. Celou dobu jsem sledoval topího. Hypnotizoval jsem ho očima a pohledem jsem přejížděl po jeho těle.
GD? zeptal se mě top a já se pohledem odpoutal od jeho hrudi která se rýsovala zpod trička které jí těsně obepínalo.
hmm. co si říkal tope?
no jestli má vůbec cenu koukat na televizi protože jedinej kdo jí tu sleduje jsem já-řekl a sklopil oči
no jasně nech jí zaplou já sice sleduju něco jiného ae mě to nevadí-jen co jsem to dořekl tak jsem se zastavil a sakra ae už bylo pozdě řekl jsem to ae top je velmi zvědavý mladík a tak mě jeho otázka ani nepřekvapila
něco jiného? co je zajímavého? zeptal se mě s údivem
no sleduji tebe tope. už delší dobu- ode dne kdy jsem si tě přinesl k sobě domů a ty jsi mi řekl že u mě chcešš zůstat tak se můj vztah k tobě změnil z přátelského myšlení k tobě se to vyvinulo v mnohem hlubší pouto řekl byh že v lásku abych byl upřímný-celou tu dobu jsem se s odhodláním díval do topovích očí abych mu dokázal upřímnost svých slov
Top nic neříkal a tak jsem se odhodlal pomalu ae jistě jsem se k němu připlazil a jeho rty uvěznil v polibku kterým tato noc zdaleka nekončí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama